Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*


Recommended Posts

Novus, sanatate !

 

Roro, si voua! Mi-au dat lacrimile citind. Abia astept sa vad si eu maimutelele complotand. Stiu ca ar trebui sa-mi fie rusine ca intreb asta, dar ce diferenta este intre juniorii tai?

 

______________________________

 

IULIA va invinge CANCERULid="size1">

 

http://pisigri.blogspot.com/id="size1">

 

Mami de Ilinca (5.03.2009) si [gravi] 37+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 342
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[pup]fug la serbare si va las ceva frumos, cules dintr-o revista de scolari:

 

ce este un "tata"?-"acel tip care a inlocuit bancnotele din portofel cu pozele copiilor sai!!!!!!!"- poate o stiati remarca asta, insa eu-s cu lacrimile in barba[:I]

 

 

ps.s.: roro- de abia asteptam sa experimentam si noi ce povestesti tu acolo, greierasii tai sunt de belea![olala][pup]norocoaso![pup]

 

[biz]Ariana-25.02.2009 [9cer]+ 26

IULIA va invinge CANCERUL !!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate la toti piticii!

 

Pisigri, la semnatura lui roro sunt datele de natere ale copiilor. E diferenta de 3 ani.

 

Copiii vostri se joaca singurei cand vin de la gradi? Al meu nu, desi cand statea acasa, inainte de gradi, o mai facea. Nu stiu daca motivul e nevoia de a fi cu mine, sau faptul ca se joaca singur la gradi si e satul de asta.

 

Keutu cheliutu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Copiii vostri se joaca singurei cand vin de la gradi? Al meu nu, desi cand statea acasa, inainte de gradi, o mai facea. Nu stiu daca motivul e nevoia de a fi cu mine, sau faptul ca se joaca singur la gradi si e satul de asta.

align="right" id="quote2">

Se joaca si singura, si cu mine... ma rog, inainte de episodul asta de zilele trecute, care m-a bagat in toti sperietii ma straduiam eu sa o implic in activitati, acum... stand la orizontala nu prea desfasor cine-stie-ce activitati. Dar mai presus de toate CANTA COLINDE! [cor][pegeam]

Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] Adela Marisa, [gravired] 31+ cu [baietel]

IULIA va invinge CANCERUL!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denisamada
Citat:
citat din mesajul lui KeaCopiii vostri se joaca singurei cand vin de la gradi? Al meu nu, desi cand statea acasa, inainte de gradi, o mai facea. Nu stiu daca motivul e nevoia de a fi cu mine, sau faptul ca se joaca singur la gradi si e satul de asta.
align="right" id="quote2">Se joaca si singura, si cu mine... ma rog, inainte de episodul asta de zilele trecute, care m-a bagat in toti sperietii ma straduiam eu sa o implic in activitati, acum... stand la orizontala nu prea desfasor cine-stie-ce activitati. Dar mai presus de toate CANTA COLINDE! [cor][pegeam]Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] Adela Marisa, [gravired] 31+ cu [baietel]IULIA va invinge CANCERUL!
align="right" id="quote2">Daaaa si la noi colindele sunt la putere acum !!! ce-i drept si asta vara pe plaja colindam daca bine imi amintesc [:D]Ada se joaca si sigura doar sa fim prin zona, de ex aseara dupa ce am impodobit bradul, eu am mers sa spal pe jos iar pe ea am gasit-o jucand un joc cu zarul, singura [:)], a si castigat [:D] !Mami lui Alexandra (03.03.09) ___________________________IULIA va invinge CANCERUL !! id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

crina se joaca si singura dar prefera cu noi. cand ajungem acasa de la gradi se joaca putin singura sau se uita la desene pana pregatesc eu masa. in rest prefera sa se bage in ce fac eu, la bucatarie sau prin casa, decat sa se joace singura.

in ultima perioada a venit cam in fiecare seara o fetita (a sefei mele)sa se joace impreuna. dar crina s-a cam plictisit si nu o mai vrea. ma prefera pe mine[:D]

 

astazi am petrecerea la serviciu la ora 13.00 dar nu am nici un chef...

 

 

silvi mama CRINEI

 

august2012

 

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...