Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui silvi8
salutare!vad ca e foarte liniste pe aici...pe unde umblati?eu am avut o zi linistita azi. dupa multa vreme am lenevit.am intrat doar ca sa va dau de baut[:D]1. astazi este ziua mea.2. ieri mi-a sosit noua masina, un renault simbol.asadar [cheers][bere][papica][cheers]silvi mama CRINEIaugust2012Povestea CRINEI
align="right" id="quote2">LA MULTI AAAAAAAAANI!!!!Sa o stapaniti sanatosi si sa va plimbe muuuuuult!!!!
Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009 [bis]APRILIE 2011[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 342
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui silvi8
salutare!vad ca e foarte liniste pe aici...pe unde umblati?eu am avut o zi linistita azi. dupa multa vreme am lenevit.am intrat doar ca sa va dau de baut[:D]1. astazi este ziua mea.2. ieri mi-a sosit noua masina, un renault simbol.asadar [cheers][bere][papica][cheers]
align="right" id="quote2">La multi ani, Silvia! Sa o stapaniti sanatosi si sa va plimbati mult si in siguranta cu ea. Va asteptam la intalneli! [flo]Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] Adela Marisa, [gravired] 31+ cu [baietel]IULIA va invinge CANCERUL!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Am un moment de respiro desi fac ceva - batzai caruciorul cu piciorul sa adoarma Naty [:D][:D]

Multumesc lu` Dumnezeu dar de mai bine de o sapt.e asa cuminteeee [pk][pk], nu mai plange aiurea, nu o mai doare burtica, radeeeee [olala][olala] si se bucura cand e Stefan in preajma si vorbeste cu ea. Ce sa mai, ma topesc dupa comorile mele (cra, cra, cra [:D][:D]), Seara se culca pe la 23:30 iar prima trezire e la 5 [pk][pk]

 

A fost soacra la mine 3 zile sa nu fie singura de sfarsitul lumii [:D][:D], nu a vrut sa recunoasca ca asta e motivul [:D] iar ieri cand eu am bantuit prin mall era cam cufurita sa nu se intample ceva [:-@][:-@]. Azi mi-a facut cozonac, a iesit yami, yami e experta [pk][pk]

De Craciun o sa ma duc la cumetri, fratele si atat, sper sa se comporte decent micutza in alta casa [:D][:D]

Am vazut poze de la munte , copii, parinti si distractie de nota 10 [pk][pk]

 

Silvi- La multi ani cu sanatate si bucurii !!![pup][pup] . Sa stapanesti masina cu bine, fara incidente [pk][pk]

 

Denisa - stai cumintzica iar bebitza la caldurica unde ii este locul [pup][pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ultima varianta???????

Lista Mosului:1.Ilinca2.Bianca-primit3.Novus-primit4.Dodo_pui-primitid="red">5.Anaan6.Silvia87.Olishka8.Pisik9.Bebe_shtrumf-primitid="red">10.Alex_Andra-primitid="red">11. Anca Nicolae -primitid="red">12. Gina200813. Anamariame-primitid="red">14. Dyana27-primitid="red">Si rugam completare... nu mai stiu, parca Silvi si Pisik au primit...???

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009 [bis]APRILIE 2011[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ultima varianta???????

Lista Mosului:1.Ilinca2.Bianca-primit3.Novus-primit4.Dodo_pui-primitid="red">5.Anaan6.Silvia8-primitid="red">7.Olishka8.Pisik -primitid="red">9.Bebe_shtrumf-primitid="red">10.Alex_Andra-primitid="red">11. Anca Nicolae -primitid="red">12. Gina200813. Anamariame-primitid="red">14. Dyana27-primitid="red">Si rugam completare...

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009 [bis]APRILIE 2011[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

Ultima varianta???????
Lista Mosului:1.Ilinca2.Bianca-primit3.Novus-primit4.Dodo_pui-primitid="red">5.Anaan6.Silvia8-primitid="red">7.Olishka8.Pisik -primitid="red">9.Bebe_shtrumf-primitid="red">10.Alex_Andra-primitid="red">11. Anca Nicolae -primitid="red">12. Gina200813. Anamariame-primitid="red">14. Dyana27-primitid="red">Si rugam completare...
align="right" id="quote2">Dc nu eram pe lista, dar a venit Moshu forumistic, se pune? [:I]Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] Adela Marisa, [gravired] 31+ cu [baietel]IULIA va invinge CANCERUL!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...