Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*


Recommended Posts

Cadouri am primit multe si frumoase, recunosc [:D]:

 

- de la Cristi : portofel Desigual f fain (era cazul sa-l schimb, caci am unul de la Craciunul din 2010, primit tot de la Cristi)

-de la Leon: curea Musette

-de la David: balerini Tommy Hilfiger care au fost un pic cam mari s astazi am fost si i-am schimbat intr-o pereche de botine

- de la mama: o rochie f frumoasa crem, un dulapior micut de pus in bucataria cea noua si margele

-de la soacra : caciula si fular, plovar, manusi de bucatarie (din acelea pt aragaz, cuptor) cu motiv de craciun

- de la Chiti: o pereche de cercei ff frumosi de la H&M, pe care mi-i doream, dar nu i-am mai gasit [:D]

-de la surioara: crema Lush de corp si maini f hidratanta, ff faina

- de la fini: am primit un cadou, un voucher in 2 la un spa, cu masaj si tot tacamul, ciocolata si sampanie + ei o s-o faca si pe bona [:D]

- de la viitorii fini: set de lenjerie pt pat (viitorul pat caci este de 2 pe 2)

-de la verisoara mea am primit o rochie de la H&M din colectia Martin Margiela 1992 + cercei care sa mearga la rochie. F faina rochia!

- de la prietene dragi: capsule de gel de dus, toate cu miros diferit, ff faine. Abia astept sa fac baie in fiecare seara [:D]; de la alta prietena draga: parfum ff fain, bratara si cutie de bijuterii, ambele deosebite, un tricou festiv si un mic accesoriu de pus la telefon [olala]

 

Cadoul suprem, de care m-am bucurat cel mai tare: aspirator care face singur treaba!!! Mi-l doream ff mult, caci Leon umbla de-a busilea si strange toate scamele si le baga in gur + in ultima vreme nu prea mai am timp de dat cu aspiratorul[:I] Este minunat, il iubesc, isi face treaba f bine. Cand se descarca se duce singur la locul lui si se incarca. Este tare destept!!! Astazi l-am lasat intr-o camera si am plecat in oras, iar cand m-am intors era luna si bec, chiar si sub pat [pk] Ce sa mai, il iubesc la nebunie!!! Mi-a placut de Cristi, pt ca i-am zis sa nu-mi ia electrocasnice de Craciun, asa ca pe acest cadou scria "Fam Gireada" [pk] Ce sa mai, il iubesc si e Cristi [:)]

 

- sper ca nu am uitat de nici un cadou....

 

 

Olga, mamica fericita de David (16.04.2009) si Leon (19.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 342
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Sarbatori fericite si tot ce va doriti! Va imbratisez cu drag pe fiecare [pup]

 

Gina: recuperare usoara si multa sanatate!

 

Noi am inceput de aseara sarbatorile, am avut la masa cumnata cu nepotelul si soacra. M-am bucurat tare sa-l vad pe cel mic, nu-l mai vazusem de la botez, mi s-a facut dor de bebe mic, ce frumos mirosea [olala]

 

Azi am fost la munca pana pe la 15 si apoi am luat copiii si am fost la nasa lui Sebi. Noi am primit mici cadouri, copiii cei mai fericiti in mare parte numai jucarii le-a adus Mosul.

 

Maine o tura pe la mama si fratele, apoi la munca si poimaine la nasa lui Luc, tot pe drumuri [:D]

 

Olga: ce cadouri super ai primit [pk]

 

 

 

 

Mami de [auto] Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

 

 

http://iulia-elena.blogspot.ro/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kea eu sunt f multumita si sa stii ca se urca cu succes si pe covoare, eu am unul in living, atos. Clar nu il aspira ca si un aspirator performant, dar tot este mai bine decat ce este de obicei pe el [:D] Pe parchet isi face treaba super, super, a strans intr-o zi o gramada de par si praf. Eu zic ca te scapa de mai mult din jumatate de treaba [:)]

 

Olga, mamica fericita de David (16.04.2009) si Leon (19.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] tufete dragi,

 

Oli[pup] se vede ca ai fost cuminte...aspiratorul e minunat din ce descrii tu...eu l-am vazut intr-o reclama video odata...sa-l stapaniti sanatosi.[:D]

 

Noi azi mergem la nasi...iar copii care stiu ca acolo sunt super alintati ...chiraie deja...Bogdi ii citeste Isabellei Cenusareasa[pk] iar mandra momentan asculta.[:D]

 

[pup]all

Las cafa [cafea][cit]si ceai pentru gravi

 

 

 

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!id="purple">

 

id="right">

id="size3">id="Script MT Bold">

Iulia va creste mare!id="Century Gothic">id="orange">

Doamne ajuta si lumineaza!id="Script MT Bold">
id="purple">id="size3">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monn[pup]- La multi ani![flo][flo][flo]id="size5">id="red">

 

Superbe cadouri! Fetelor, ati fost extrem de inspirate.

Olga- Rasfatata ca intodeauna.....(las deschisa lista cadourilor[:)])

Elfilor- Incercati sa mai faceti o minune si sa-i spuneti Ginei ca ne gandim la ea si ca speram sa aiba parte de o refacere usoara.

 

Ela- Sper sa aveti petreceti cu familia asa cum ati visat...

 

 

ana

 

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si LA MULTI ANI! Sa aveti parte de momente minunate alaturi de cei dragi sufletului vostru!

 

Mosul meu forumistic a fost Anamariame, iar cadoul delicat si suav ca si ea, o cutie de bijuterii pictata si o brosa cu camee, lila cu pietricele mov inchis. Foarte frumos cadoul, cutiuta m-a "obligat" sa imi reorganizez bijuteriile si acum imi e mai usor sa le port. Desi aveam cutii, le tineam pe toate gramada intr-una si nu gaseam niciodata nimic. Acum am pus cerceii mai micuti in cea nou primita, iar cerceii mai mari si restul le-am impartit in compartimente in celelalte cutii si e mult mai comod. Asa ca Mosul m-a ajutat foarte mult[pup]

 

De Craciun am petrecut frumos, am avut invitati dragi, a venit si Mosu. Ieri am zacut toata ziua, adica nu am facut mare lucru, seara am mers un pic la Buni, iar azi cred ca tot leneveala scrie pe noi. Suntme tare obositi si simtim nevoia sa stam pur si simplu. Mai ales ca eu si Ana suntem si racite, pica numai bine[:D]. O sa trecem pe la soacra, dar tot asa, in ritmul nostru.

 

Va pup si va doresc Sarbatori frumoase in continuare!

 

 

 

Mami de minune mica

 

IULIA va invinge CANCERUL!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...