Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*


Recommended Posts

Multumesc „si pe aceasta cale” pentru urari. Dau acum, la spartul targului, placinta cu praz si vin frantuzesc [cheers]

 

Noi am petrecut azi ca pushtii: am fost in Afi, l-am bagat pe Inji la locul de joaca, apoi am intrat la film (Clopotica si secretul aripilor), apoi am mancat, apoi iar am bagat injinerul la locul de joaca. Rasul lui o fo cel mai fain cadou [olala][olala]

 

Va tzuc si va urez petrecere frumoasa in continuare.

 

GINA refacere rapida!

 

CRISTIAN (7.03.2009) id="teal">

--------------------------------------

IULIA va invinge CANCERUL

Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 342
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Chiar daca eu nu am participat la Moshul forumistic in acest an, l-am avut si eu pe al meu. Ii multumesc pentru gest, pentru ginduri, pentru bunatate si pentru colierul splendid pe care mi l-a trimis. [pup]PS. Nu vreau sa fiu rea, dar Silvi mi se pare un pic nepotrivt fata de celelalte tufete sa spui ca Moshul tau e cel mai frumos si mai tinar."You don' t have a soul. You ARE a Soul. You have a body" - C. S. Lewisid="size1">
align="right" id="quote2">ina, sper ca nici o alta fata sa nu se supere pentru remarca mea. nici vorba de vreo intentie rea. pur si simplu cand am descoperit mosul mi-a venit in minte cantecul ala cu "mosule ce tanar esti..." si am impresia ca olga este oricum cea mai tanara dintre noi, la propriu si in plus sa spuna careva ca nu este si frumoasa. silvi mama CRINEIaugust2012Povestea CRINEI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata !!!

 

Greu cu trezitul dimineata [alcool][:D] !

 

Daca mai doriti cafea, va ofer cu drag si cu o felie de cozonac langa [:)]

 

 

Monnvas [pup][pup] ma bucur ca ati petrecut bine , distractie placuta in continuare !

 

 

Eu diseara ma apuc de bagaje ca maine plecam spre Timisoara, ne-au invitat prietenii nostri la ei in drum spre Budapesta si doar nu era sa-i refuzam [:D]

 

Sa aveti o zi asa cum v-o doriti !

 

 

Mami lui Alexandra (03.03.09)

___________________________

 

IULIA va invinge CANCERUL !!

 

id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI STEFANEILOR SI STEFANIILOR!!!![pup]multa sanatate si prosperitate, o zi frumoasa!

 

Azi petrecem si noi cu fina cea mare, nepotica si o prietena draga de familie, asa ca fac lista de cadouri[pk]

 

Monnvas, ce tare escapada voastra, sigur Injineru ti-a inseninat ziua ta de nastere!!!ce-as mai colinda si eu asa cu Ari[pk], mai am de asteptat vreo 3 luni si gata livrez ultumul mohican, si scap[:D] ma pot zbengui la greu!!![:D]

 

la ultima echo-vineri, cica bebelina are un kg si ceva, cm nu se stie, si asa facuse urat ca intrase si sotul sa vada , era ff grabita ca ajungea fi-su acasa, n-am prea inteles nimic din ce ne-a zis, doar ca bebe e pozitionat pe dreapta cu capul, si de regula sta pe stanga(Denisa, tu ce zici, e ok?), cu fata iarasi nimik, era intoarsa, ce mi s-a parut fain e ca cica isi tinea cordonul dupa umar, ca pe o poseta[8D]in rest...tot asa, nici poza, nici semnatura, e ca si cum nici nu am trecut pe acolo[alcool]va dati seama ca de abia astept sa scap de dr asta[alcool]

 

hai ca am zis ca am facut cafea multa si am terminat cana deja, fara lapte, hmmmmmmmmmmm dar ce buna e[pofta]

 

felicitari bb de Ayla!sa fie sanatos si norocos!

 

Pisigri tu ce faci? ce-ti fac comorile?[pup]tu?

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor ce-si sarbatoresc astazi ziua onomastica![s]

 

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!id="purple">

 

id="right">

id="size3">id="Script MT Bold">

Iulia va creste mare!id="Century Gothic">id="orange">

Doamne ajuta si lumineaza!id="Script MT Bold">
id="purple">id="size3">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui novus

Eu diseara ma apuc de bagaje ca maine plecam spre Timisoara, ne-au invitat prietenii nostri la ei in drum spre Budapesta si doar nu era sa-i refuzam [:D]

align="right" id="quote2">

Dixtractie placuta, plimbaretilor! [pup]

Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] Adela Marisa, [gravired] 32+ cu [baietel]

IULIA va invinge CANCERUL!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

la ultima echo-vineri, cica bebelina are un kg si ceva, cm nu se stie, si asa facuse urat ca intrase si sotul sa vada , era ff grabita ca ajungea fi-su acasa, n-am prea inteles nimic din ce ne-a zis, doar ca bebe e pozitionat pe dreapta cu capul, si de regula sta pe stanga(Denisa, tu ce zici, e ok?), cu fata iarasi nimik, era intoarsa, ce mi s-a parut fain e ca cica isi tinea cordonul dupa umar, ca pe o poseta[8D]in rest...tot asa, nici poza, nici semnatura, e ca si cum nici nu am trecut pe acolo[alcool]va dati seama ca de abia astept sa scap de dr asta[alcool]

align="right" id="quote2">

Bebe, kiar nu e nici o problema ca tine caputzul spre dreapta, nu spre stg... Bebelu'nostru e in prezentatie pelviana, dar oricum asta este cea mai mica dintre problemele pe care le avem.

Noi ne-am evaluat azi din nou, suntem stabili, am mai obtinut 2 saptamani "prelungire".

Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] Adela Marisa, [gravired] 32+ cu [baietel]

IULIA va invinge CANCERUL!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...