Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Viatza in Germania is Elvetzia- cap 83


Recommended Posts

Multumesc,Alina,de urari![pup]Si cred ca Tumpi a mai felicitat-o pe matza mea,ii multumesc,daca mai e cineva pe care am uitat,cer scuze si multumesc!

 

Ziua buna tuturor,chiar,cum o fi Aschiutza?Cred ca are bebe deja!Trimitem urari de bine!

 

Trebuie sa spun ca nu mai suport vremea asta,sunt intr-o stare de spleen continua,ma apuca depresia,zau asa....de dinainte de Craciun,sunt in jur de 10 grade si ploua aproape continuu intr-o forma sau alta...Stau cu lumina aprinsa in casa de dimineata pana la culcare grrrrr.....Vreau si eu o raza de soare sau zapada,ceva sa se mai lumineze snif,snif[q]

 

Gata,am varsat sacul,ma duc acus sa imi iau raza mea de soare [:D] de la gradinita...ieri a mers prima zi dupa vacanta si deja ii curg mucii [bang]

 

 

 

Lara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, fetelor! Sa aveti un an minunat!

 

Am vazut la dr, de doua ori, punand copiii sa deseneze un om, un copac, un patrat, triunghi, cerc si sa traga o linie printre doua linii curbate si paralele, fara sa le atinga. Stiti la ce varsta le cere sa faca asa ceva? Am avut impresia ca la 4 ani. Al meu, la aproape 4 ani, n-are nici o treaba cu creioanele si hartia. E bai?

 

Keutu cheliutu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aschiutza
Luni pe 7 ianuarie, de ziua sotului, am nascut-o pe mica Liliana Dorothea dupa 7 ore de travaliu NATURAL (Yuhuuu! Fara "provocari" [:D])) cu PDA. Lili a avut la nastere 3800 g, 55 cm si 35 cm diametru cap. Note Apgar 9/10/10.------------------Still looking for pieces of heaven...
align="right" id="quote2">minunat cadou i-ai daruit sotului. sanatate si recuperare usoara iti doresc. [pup]
Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!id="Verdana">id="red">id="size3">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...