Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Viatza in Germania is Elvetzia- cap 83


Recommended Posts

Buna dimineatzaa, ce Fain , vesti bune! Aschiuta, felicitari, sa iti traiasca micuta , sa fie sanatoasa si fericita ! Ati ales un nume tare frumos.

Fetita mea are o luna de cind a inceput gradi. O sa implineasca curind cinci ani, si cind ma uit la ea, nu- mi vine sa cred ce repede a trecut timpul......cred ca toate mamicile gindesc la fel.

Un weekend bun si numai bine !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui Kea
Si am mai vrut sa va intreb daca stiti unde e fain de mers cu copii mici la Ostsee. La Marea Nordului erau multe locuri de joaca acoperite, erau si locuri de joaca pe plaja, dar la Marea Baltica nu vad asa ceva.Keutu cheliutu
align="right" id="quote2">La Travemünde e foarte frumos si sunt locuri de joaca pe plaja.Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Aschiuta ! Sa va traiasca bebelina, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea.

 

A mea face pe 1 martie 10 ani (martisorul meu) si nu-mi vine sa cred cat de repede a trecut timpul. Maine-poimaine se marita [:)]

 

Cum e vreme la voi ? La noi s-a facut frig si de dimineata a nins. Dar a fost zapada de-aia apoasa si pe strazi nu s-a pus. Poate o mai ninge putin, ca m-am saturat de ploaie si ceata.

 

Un sfarsit de saptamana placut !

 

Cu drag

Mihaela

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani dragelor si un 2013 asa cum va doriti!

la noi au plecat musafirii si s-au mai linistit lucrurile acum dupa sarbatori.incercam de o saptamana sa ne reintram in normal.

 

Daniela felicitari pentru fetita si refacere rapida!

 

dyanira ai primit mesajele de pe privat.scrise in goana calului sper ca iti sunt de folos.

 

kea la ostsee e foarte frumos,plaje cu nisip fin sa poata construi copiii castele si nu este flux-reflux.am fost in ultimii 3 ani in mai,de himmelfahrt cateva zile acolo.si boltenhagen e frumos dar si insel poel.

 

sa aveti un sfarsit de saptamana minunat!

 

 

 

va invit in bucataria mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aschiutza
Luni pe 7 ianuarie, de ziua sotului, am nascut-o pe mica Liliana Dorothea dupa 7 ore de travaliu NATURAL (Yuhuuu! Fara "provocari" [:D])) cu PDA. Lili a avut la nastere 3800 g, 55 cm si 35 cm diametru cap. Note Apgar 9/10/10.------------------Still looking for pieces of heaven...
align="right" id="quote2">felicitari! sa va traiasca gogosica mare si sanatoasa si aveti parte numai de bucurii[flo][olala][olala]cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

An nou fericit fetelor!Felicitari Aschiuta pt bebe! Pt fetele din München am o intrebare , ati fost cumva la unul din cei doi doctori ginecologi din lista:dr Nepal sau Ingrid Ackermann.Pe cine recomandati? Ma dor sanii ingrozitor, anul trecut am facut o mamografie si totul parea in regula, dar totusi nu mi se pare normal ca durerea sa persiste.As mai cere o parere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kiki78
An nou fericit fetelor!Felicitari Aschiuta pt bebe! Pt fetele din München am o intrebare , ati fost cumva la unul din cei doi doctori ginecologi din lista:dr Nepal sau Ingrid Ackermann.Pe cine recomandati? Ma dor sanii ingrozitor, anul trecut am facut o mamografie si totul parea in regula, dar totusi nu mi se pare normal ca durerea sa persiste.As mai cere o parere.
align="right" id="quote2">imi pare rau, eu merg in alta parte, pe Leopoldstr. Daca te intereseaza iti dau detalii. numai bine! cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aschiuta, felicitari pentru micuta minune.Sa fie sanatoasa si norocoasa.

Refacere rapida.

 

Kiki, eu sunt pacienta lui Neppel de 3 ani si sunt tare multumita de el.Am ajuns la el prin recomandarea unei prietene pe care a urmarit-o in ambele sarcini.

 

O intrebare totusi, de ce ai facut mamografie si nu sonografie ca banuiesc ca 78 este anul nasterii.Mi se pare cam devreme pt o mamografie,asta daca nu ai in familie cazuri de cancer.

 

 

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

 

d´ale Ioanei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt toate urarile, mesajele si SMS-urile primite . Promit incet incet sa si raspund [:I]. Promit si poze cind le voi trece de pe calculatorul sefului de clan pe calculatorul meu [:D].

 

Pina atunci: http://www.rhoen-klinikum-ag.com/rka/cms/gif_2/deu/babies/115231.html [olala]

 

------------------

Still looking for pieces of heaven...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...