Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Caut (si eu) o melodie


mistral

Recommended Posts

Ieri dimineata am auzit la radio o melodie si as vrea sa aflu cine o canta. Vocea e feminina,refrenul suna cam asa "Vreau sa dau timpul inapoi\Daca nu sa-mpart la doi\Si as vrea de s-ar putea\Sa mai pot schimba ceva" Nea gugal nu ma ajuta cautand dupa textul asta,imi arata doar ca si altii cauta aceasta melodie. Nu e melodie de dragoste,e ceva despre anii ce trec fara sa-i poti opri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am rasturnat internetul si pana la urma am intrebat pe pagina de fb al national fm.raspunsul lor a fost: Gina Pop Band-Anii nu am gasit piesa pe youtube, poate ai tu mai mult noroc.[:)] __________________________ "Un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Elyda, saru-mana, multumesc. Asa e. Si da, am aproape 40 ;)

Cand eram copil, aveam o placa cu A. Jula si melodia asta era pe placa. Of, multumesc mult, mult! Ador melodia si uite ani de zile nici nu mi-am amintit de ea :( pana cand l-a gasit sora-mea pe Joe Dolen.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...