Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august (14)


Recommended Posts

Dormiti?Nectarel tocmai a terminat laptele si l-am bagat din nou la somn.De fapt l-a bagat socra-mea.Eu i-am dat doar laptele.Tudor deja doarme si eu sunt cu nasul in Tv.Foarte tari piciorusele.Vreau sa-i fac si eu un album lui Nectarel si caut un fotograf cu recuzita.Sper sa nu-mi treaca cheful.Nectarel, e tot la 7 mese.Ma gandesc ca poate e in perioada de recuperare a greutatii.

 

Ada ,mama de Nectarel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara,

 

Multumesc de add-ul pe fb, nu-mi spun numele complet aici dar cred ca ati facut asocierea. Mai trebuie sa o gasesc pe vera. Asta faceam, dar s-a luat curentul.

 

Ali, si eu am facut iar piftie, tot curcan, dar n-am mai indraznit sa zic. Asa seamana cel mic cu Rafi. Sanatate, poate nu face febra.

 

Vera, sunt curioasa cu piciorusul, cum e mulajul, daca nu e cel "clasic" doar cu talpitele. Eu am o talpita de la 3 luni, mai fac la 6.

 

Michelle, sunteti bine?

 

Iiuli, faina reteta de paste.

 

Fleur, ma bucur ca ai gasit loc, chiar daca asta iti schimba un pic planurile.

 

Ada, tre sa caut pe google ceasul, sunt curioasa. De dilema ta, nu stiu... Eu as lua in calcul si "chinul" care e la noi imbracatul/dezbracatul, ca mersul la masina e simplu.

 

Maine mergem in sfarsit la ortoped sa vedem daca s-au indreptat talpile. Vlad pare sa se refaca repede, n-a mai facut febra azi si a fost mai vesel. Eu am tot stat cu el si cu mama si am avut parca mai putin timp de calculator decat inainte, culmea.

 

 

Ana, mama lui Vladimir (9.07.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada nu dorm nici eu.ma duc acum ca a adormit denis sa pun piftia in boluri ca asa harnica sunt de nu am apucat inca[:D].si nici acum nu am nici un chef dar nu am ce face.

Ana mersi.insatatosire cat mai rapida si lui Vlad.[pup]tu ce i ai dat?scuze poate ai mai zis dar nu mai retin[:I].da seam#259;n#259; tare.parca ar fi rafi cand era mic[olala].

 

[copil]denis leon(28.06.2012)

[copil] rafael albert(25.05.2007)

sunt o mamica fericita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ali24
Ada nu dorm nici eu.ma duc acum ca a adormit denis sa pun piftia in boluri ca asa harnica sunt de nu am apucat inca[:D].si nici acum nu am nici un chef dar nu am ce face.Ana mersi.insatatosire cat mai rapida si lui Vlad.[pup]tu ce i ai dat?scuze poate ai mai zis dar nu mai retin[:I].da seam#259;n#259; tare.parca ar fi rafi cand era mic[olala].[copil]denis leon(28.06.2012)[copil] rafael albert(25.05.2007)sunt o mamica fericita
align="right" id="quote2">Doar i-am desfundat nasul cu ser, si la 38.2 i-am pus paracetamol supozitor.Ana, mama lui Vladimir (9.07.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, sa-ti fie de bine cu ceasul. Si eu aveam pasiunea cu ceasurile pana cand mi-am cumparat un Lacroix. Inutil sa-ti spun ca mi-am dat pe el toate economiile mele pe 3 ani si dupa 5 zile, mi l-a furat cineva de pe mana. Nu ma intreba cum ca habar nu am. Asa ca, dupa ce am bocit inca 5 zile, am ajuns la concluzia ca pasiunea cu ceasurile NOT GOOD FOR ME!

 

Nu stiu ce sa fac. Vreau sa fac miscare ca ma stric de cap si mi-e teama ca imi scade iar laptele. Am incercat innot in August si ajunsesem sa mulg 60 ml la o masa de unde pana acolo mulgeam 200. Azi am facut masaj. Am o maseuza pe care v-o recomand. E tare de tot. Dar nu-mi ajunge. Vreau sport!

 

Noapte buna gagici!

 

Mami de Ana Ecaterina cu ajutorul lui dr Peter Kovacs, Budapesta, FIV 2

 

PAI 4G/5G homozigot, FXIII heterozigot, Tiroidita hashimoto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...