Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(85)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ada_b
Fetele mele dragi, particica din sufletul meu...Am citit din urma si am plans de a sarit camasa pe mine! Ce e in sufletul vostru e si in sufletul meu. Ma regasesc in postarile fiecareia cand suntem la pamant sau cand vrem sa ne ridicam sa mergem mai departe.Pentru asta va iubesc. Pentru ca am aflat ca nu sunt singura...Am intrat doar sa va spun cat sunteti de speciale si ca nu aveti idee ce lucruri importante faceti voi aici!Sa va dea Dumnezeu sanatate si bucurie!ada
align="right" id="quote2">Bine ai venit! Toate suntem speciale, deci si tu [pup]Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati venit, alia si ali70! sa stiti ca aici gasiti un adevarat sprijin moral! va servesc si cu un ceai fiebinte si aromat (deh, incerc sa devin mai naturista cu schimbarea asta de vreme, cred ca in bine!-21.12.2012) valentina, din cate am observat pana acum, fetele care au avut sarcini pierdute au adoptat mai repede ca si cum cei de la birouri au tinut cont de acest lucru, cred ca ai multe sanse sa adopti in curand. fetelor, mult succes [flo][flo][flo][flo], iau si eu una sa-mi poarte noroc![:D] ati trimis scrisorica mosului, sa-i spunem dorinta noastra fierbinte si secreta, v-ati asigurat ca ajunge la destinatie?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...