Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(85)


Recommended Posts

CRACIUN FERICIT !!!!! MAMICI SI VIITOARE MAMICI

Malex, Dacris, Iepumic, Amy ma rog ca la anul sa fim 3 in loc de 2

Sper din tot sufletul ca la anul de Craciun sa pun sub brad cadou si pentru copilasul mult dorit nu doar pentru sot, parinti si Oaki :))

Ma duc sa ma pregatesc sa fac pe Mosul :)

 

 

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

 

(Will Rogers)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

 

Craciun Fericit!!![pegeam]

 

N-am mai intrat de multa vreme pe aici, dar vad ca s-au alaturat grupului multe fete noi. Va doresc tuturor un an bun cu multe impliniri si sa va strangeti in brate ingerasul mult dorit.

LA MULTI ANI si multa sanatate. [pup][flo]

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sorina [mamica] Mamica fericita [9cer] a ingerasului RAZVAN - IONUTid="size3"> [bonjovi] (11 MAI 2009)

 

http://lb4f.lilypie.com/grxEp3.png

 

 

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va scriu si eu in zi de Craciun un mesaj optimist...anul trecut pe vremea asta prietena mea cea mai buna depunea actele pentru atestat, am ma scris atunci pe aici...in aprilie a avut atestatul, in august i -au prezentat o fetita de 5 ani ,nu a fost sa fie, dar acum doua saptamani...a reusit, minunea are doi ani , e fetita, e fooooarte frumoasa cuminte si desteapta si s -au lipit de tot.Evident traiesc si eu emotiile cu ei, am participat la...crearea stocului de jucarii ramase de la fi mea...acum sunt in perioada vizitelor,abia astept sa o aduca acasa, suntem si vecine de bloc. Vreau sa spun ca e un copil foarte foarte reusit deci se poate, nu va pierdeti speranta cele care asteptati un copil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit tuturor.

Simo, multumesc ca te-ai gandit la mine, insa pot spune ca e unul dintre cele ai triste Craciunuri. In martie imi expira atestatul si sotul mi-a zis aseara ca nu mai e de acord sa-l prelungim. Ar fi deja al treilea. Nu mai vrea sa i se prezinte copii cu probleme, nu mai vrea nimic. Cred ca e obosit. Iar eu, ma simt iar inutila si fara un scop in viata. Sper sa trec cu bine si peste incercarea asta. Inseamna ca Dumnezeu nu a vrut sa am copii pe nici o cale.

Va doresc numai bine tuturor, si anul viitor sa va umpleti casele de zambete si bucurie.id="blue">

 

___________________________________________________________________________________

Copiii nu le datoreaza parintilor viata, ci cresterea (Nicolae Iorga) [http://handmadeamy.blogspot.com/]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monique77id="red">

 

la multi ani!!![pup][flo][cheeers]

fie ca anul pe care il incepi azi sa fie unul dupa cum iti doresti!!!

mult noroc cu demersurile pt adoptie!!!!

 

 

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi va urez la toate si fie ca visul vostru sa devina realitate in anul care vine!!!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...