Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Caut menajera - Colentina


Recommended Posts

Daca inca te intereseaza o doamna care sa faca menajul, iti recomand cu drag persoana care ma ajuta de mai bine de 6 ani in acesta activitate. Are experienta de menajera in hotelarie deci la capitolul curatenie n-am ce sa-i reprosez. Este curata, ordonata, disciplinata si mai ales de incredere, calitate rar intalnita in zilele noastre. Daca vrei mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

BlackCat, tu stai acasa in timp ce se face curatenie la tine ? Eu am intr-adevar o doamna care ma ajuta cand si cand, dar o las singura in casa, ii las cheia, pleaca cand termina. Numai ca a imbatranit si ea si nu mai poate...de aceea m-ar fi interesat si pe mine o firma. Pe de alta parte, eu nu pot sa stau acasa dupa ei pana fac curatenie. Ingrid si Cristi 9 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Cunosc o persoana harnica si cinstita care face menaj. Cine doreste poate sa-mi trimita PM. Cristina, mamica de George Casian (23 aprilie 2010) [baietel] si Maria Damiana (5 nov 2004)[majoreta] http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora." "Uita raul, iarta mult si rabda mult." Arhm. Mina Dobzeu http://bucuriaarteisauartizanuldebucurii.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...