Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Asp.opt.(815) Felicitari MariaBcf, ralucaneagu!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex

Kmy, capul sus, vin sarbatorile, bucura-te de ele, de baietelul tau si anul viitor sa vina cu vesti bune.id="Verdana">


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila![/font=Verdana]
id="size1">
id="purple">
align="right" id="quote2">


MULTUMESC MULT !eram pe punctul sa-mi petrec ziua plangand si apoi m-am gandit ca il pot mania pe D-zeu amarandu-ma asha tare si uitand ca am deja 2 ochi albastri kre ma cauta prin casa!
[pup]

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">
[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Rucs, stiu chestia asta, dar nu stiu daca e 100% sigur...poate scrie careva daca a avut ciclu anovulator cu progesteron bun.id="Verdana">Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">Confirm [:D] eu nu ovulez deloc si am progesteronul bun, uneori marit [8D]. Ca sa stii sigur daca ai ovulat trebuia sa stii si cat ai avut progest inainte de ov. Deobicei inainte de ovulatie este sub 1, undeva la zero virgula, iar dupa 1.2 se considera ca foliculul, care nu a fost eliberat s-a luteneizat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MeAlex stiam ca Clexanul se tine la temp sub 25 grade, am intrebat la posta si Doamna mi-a spus ca ea nu poate sa imi spuna daca vor fi temp sub 25 grade. Bubuali pe ultima suta de metri m-am razgandit pana nu te intreb. Ce fac ? Le trimit ? [pup]

 

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!!!

Ana imi pare rau ca ai probleme dar priveste jumatatea plina a paharului....vine bebelina si n-o sa mai fii singura iar problemele cu sotul tau poate se rezolva

Bun venit fetelor noi si va rog sa nu stati mult[pup]

Caresse unde esti ?[pup] sper ca esti bine [pup] [pup]

Velvet ma bucur sa te vad [flo]

Ralu te asteptam sa ne povestesti ...felicitari [flo]si sarcina la termen

 

 

http://www.fertilityfriend.com/home/3b81d7

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caresse id="red">te-ai testat? nu de alta dar azi suntem in 14 si aprac spunei k ne dai d e veste pe 13?

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor avan in vedere ca cm-ul meu s-a dat peste cap sa incerc sa prin ovulatia cu teste? eu nu am acea senzatie de jena la ovare k sa imi dau seama knd ovulez, m-am bazat pe secretie dar si aceasta vad ca este inselatoare! si dac sa fol teste din ce zi sa incep sa le incerc?

 

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabyvid="red">, lamureste-ma. Ce inseamna progesteron bun la tine si ....daca nu exista ovulatie si implicit nu exista corp galben , de unde apare progesteronul ? Cine il secreta ? Caci se stie foarte bine ca ovarele secreta si ele dar foarte putin in faza foliculara si apare o crestere usoara inainte de ovulatie . Care sa fie explicatia ? Tu esti sigura ca nu ovulezi ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...