Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Epidurala si doctori


Oliv

Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu nu te pot ajuta pt.ca suntem in aceeasi situatie,urmeaza sa nasc in 2-3 sapt.si cum treb.cezariana m-am gandit tot la epidurala,desi mi-e cam frica.Azi am fost la dr.si am intalnit acolo una dintre fetele una dintre fetele pe care le vedeam la control.Anascut vineri prin cezariana cu anestezie totala pt.ca ii era f frica si am fost surprinsa de cat de voiaie era,venise sg.cu masina si bb.Ne-a povestit ce tare s-au chinuit fetele cu epidurala,cu inj.in spate,cu cateterul,cu tot.Ea in schimb zicea ca n-a simtit nimic,anestez.facandui-se in mana.Sincer sunt intr-o dilema totala. Aaa,legat de medici,eu sunt la dr.Monica Cirstoiu la Municipal. SUCCES SI NASTERE USOARA,indif.cum va fi. Mirela si bebelusa ei,din burtica!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, eu am nascut primul copil, in 2003, cu epidurala. Nu am simtit nimic. A fost un moment in care durerile s-au simtit, dar am strigat dupa anestezist si mi-a mai marit doza de anestezic. Ppartea tragica este ca poti sa strigi cat vrei ca s-ar putea sa nu te auda nimeni!!! Primul copil a fost nascut la filantropia cu dr turculet, dar as vrea sa merg la altcineva. Inca nu m-am hotarat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...