Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 95 - Felicitari MariaBcf, Alice12


Recommended Posts

Buna, Ma alatur si eu grupul de aspirante la statutul de mamica.Pentru ca am ovare micropolichistice si nu am reusit niciodata sa raman insarcinata, am hotarat ca din primavara sa incercam FIV. Imi puteti da mai multe detalii legate de aceasta procedura? Am facut toate analizele, toate sunt ok si dr mi-a prescris desorelle (anticonceptionale) inainte de a incepe tratamentul. In ce consta tratamentul si cat dureaza? Multumesc! Un an nou plin de impliniri!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

la multi ani fetelor!!!vin si eu cu o intrebarea adresata celor care ati luat 10 zile dupa ovulatie(inseminare)utrogestan, arefan, duphaston vroiam sa va intreb dupa terminarea acestei perioade km in cate zile v-a venit cm-ul? asta sa-mi fac o idee si sa nu ma dau cu[bang][bang] facand teste inainte de termen!!! va multumesc!!! un an plin de roade la toate va doresc! kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/BobocelulMamei?authkey=Gv1sRgCPac46iWi_OSYQ#"][foto]fluturashul mamei[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kmy_black, ti-ai gasit raspunsul la intrebare?[:)] eu nu stiu sa-ti spun, dar banuiesc ca treaba functioneaza la fel....fie iti faci un test de sange (hcg) si afli daca esti insarcinata linca de la 10-11 zile de la ovulatie, fie astepti perioada normala pt tine si daca iti intarzie atunci poti faci test sarcina (urina).... eu una nu am consumat deloc teste de sarcina (parca doar 2 ori de curiozitate sa vad cum functioneaza, ca insarcinata nu credeam ca sunt), pt ca nu mi-a intarziat niciodata menstra.... succes, ceea ce-ti doresti sa ti se indeplineasca![flo] --------------------------------------------- 32 ani, nici o sarcina in 2 ani, endometrioza, laparoscopie in oct 2012 pt clipsarea unei trompe (hidrosalpinx) dar in 2013 sigur voi fi [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...