Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cand femeia insala


Recommended Posts

stiti ce se intampla?..femeia..e crucificata...e barfita..e blamata..invinovatita..ca daca nu facea ea ce a facut..familia traia dumnezeieste si toti in jur erau fericiti...asa ia uite..parintii ei merg cu capul in jos...prietenii barfesc...lumea o acuza..nimeni nu intelege...ca e omenesc totul..si ca daca s-a intamplat....ce poti face?..sa ramai unde esti si sa traiesti cu stigmatul ca te-ai indragostit( ai avut tupeul asta)de alt barbat??..si daca vrei sa-ti faci alta viata e DEZASTRU..toata lumea crede ca mai bine te duci in munti...si traiesti singura ptr rusinea pe care ai adus-o...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns
femeia face o greseala cand inseala, se da de gol in mare parte a cazurilor. barbatul tace si face. asa ca femeia normal ca e blamata, ca deh... femeia tre sa fie mai sfanta decat barbatul. [alcool]
Ramonika [amoras] si pisicile [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/fram11/album?.dir=/88c5"]Vladutz[/url][pis] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/fram11/album?.dir=1b96&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/fram11/my_photos"]Bubulina[/url][pis] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/fram11/album?.dir=/62de"]Maritza[/url][pis] [url="http://new.photos.yahoo.com/fram11/album/576460762322546381"]Fulgushor[/url][pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si barbatul chiar daca este prins si recunoaste , care-i baiul ? Nu se intampla nimic. E ceva normal , ca doar e barbat si multi barbati sunt iertati in situatia asta , acum ma intreb femeile mai sunt iertate in cazul in care inseala ? belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Gura lumii" o va afecta pe acea femeie atata vreme cat ea se simte vinovata si regreta amarnic ce a facut. Astfel, ea va deveni usor victima celor din jur. E plin pamantul de oameni pliiiiini de virtuti, gata sa ridice primii piatra si sa loveasca, si observ tot mai mult ca traim intr-o lume lipsita de orice toleranta... Toti is plini de virtuti, frate, toti is perfecti si capabili sa explice si sa imparta dreptatea!!! In trafic, la munca, in familie, la stiri... peste tot! Daca ea a inselat, a facut-o cu o anume motivatie (nu cred ca a fost o ratacire de o noapte). Sa nu uite ce a motivat-o sa insele. Altfel, va deveni o victima totala a propriilor fapte. Dar discutia e prea generala... mi-e greu sa ma exprim fara sa "deraiez" in vreo directie anume... Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa va spun exact ce mi s-a intamplat mie, de ce acum sunt int-o situatie cred eu fara iesire...am o fetita de 4 ani..si sunt casatorita din 1999.acum 2 ani, la servici s-a intampalt, fara sa vreau,( si ma urasc ptr asta),am cunoscut un barbat, de fapt un coleg, de cladire mai bine zis, de care m-am indragostit si el la fel( era asa cum as fi vrut eu sa fie sotul meu...nici nu stiu exact cum sa va spun..dar ne potriveam d.t.p.v,).era si el casatorit atunci, fara copii, a divortat intre timp, iar eu, ca o nebuna..sau nu stiu cum sa ma cataloghez..i-am spus sotului ca vreau ar trebui sa divortez..ptr ca eu...nu mai pot trai asa( sa dorm cu el si sa ma gandesc la altul), sa incercam sa ramanem prieteni ptr fetita noastra.... a fost de acord...dar intre timp, au inceput parintii rudele s-mi spuna ca sunt nebuna , ca el e un barbat bun( sotul meu), ca am un copil, ca trebuia sa ma gandesc la asta( adica la asa zisa iubire atunci cand m-am maritat), peste tot numai dezaprobari, reprosuri, incat am renuntat ..m-am gandit ok..traiesc langa ei, chiar daca nu voi fi fericita, dar ptr copil..si ptr faptul ca sotul meu e un tip ok( care isi iubeste copilul, si pe undeva si pe mine..ptr ca altfel nu ar fi acceptat sa fie totul amical)....dar ... dar cum voi trai??..toata viata ma voi gandi la el?..il voi vedea mereu si-mi voi aminti cum era cu el si ce fericita ma facea... cred ca sunt putina incoerenta ..( eu si acum imi doresc sa divortez..dar sotul meu imi spune ca ma iubeste si ca el nu vrea sa ma piarda)..ma gandesc la fetita mea...ptr ca sigur o va afecta divortul...si nu stiu ce sa fac..nici nu mai gandesc normal...stiu ca-l iubesc si pe acest barbat..dar si fetita ..si gura lumii ma macina ...am nevoie de pareri, critici..orice..doar sa aud pe cineva din afara cum vede situatia...te sacrifici ptr familie...sau faci ca sa-ti fie bine tie?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti sigura ca-l iubesti sau e doar o indragosteala de adolescenta cu fluturii zburand? Fa un exercitiu al mintii: Inchipuiete cu EL peste timp, cum vezi viitorul cu EL? Ce are el in plus fata de sotul tau? Nu cumva e doar o iluzie? Nu cumva vrei ceva pentru ca atunci cand vei obtine sa nu fie premiul la inaltimea asteptarilor? Te-ai certat cu EL vreodata? Cum reactioneaza? Pune in balanta toate avantajele si dezavantajele din relatia ta cu sotul tau si cu EL. Vezi ce rezulta. Orice ai face fa in asa fel incat sa nu ai regrete peste timp.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ufff,chiar as vrea sa iti dau un sfat...Pur si simplu nu pot[bang] Ceea ce as vrea eu e sa ne spui daca crezi ca l-ai iubit pe sotul tau atunci cand te-ai casatorit,in primii ani dupa...O relatie cu un vecin nu e ca si o casatorie...Probabil traiti momente frumoase impreuna,dar imagineaza-te trezindu-te dimineata de dimineata alaturi de el...,facand cumparaturi si curatenie cu el,impartind pe langa bucurii si responsabilitati... Eu ti-as sugera sa va mutati,sau sa aveti un concediu tu si sotul tau...Si pe urma,cine iti garanteaza tie ca vecinul nu te va lasa si pe tine pentru alta mai disponibila(ai totusi un copil),mai tinerica...,mai,mai????? Si risti sa pierzi un sot de care sigur ca te-a legat ceva la inceput...Incercati sa reannodati acel ceva... E doar un sfat.... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...