Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cand femeia insala


Recommended Posts

Acum eu nu stiu cui sa ma adresez. Povestea asta se complica pe zi ce trece. Ma rog, eu cred ca daca unul nu mai e fericit in casnicie si devine clar ca nu se mai poate repara nimic - atunci e mai bine ca fiecare sa-si vada de drumul lui. Dar mi se pare foarte important ca o femeie - in special mama unei fetite - sa isi aleaga cu mare atentie urmatorul partener. O mama alege nu numai un sot - ci si un tata (fie el si vitreg - ce nume!) pentru copiii ei. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Amelllyee si viitorul sot (eu asa vad situatia), Un amanunt foarte important si presupun ca nu este un „accident” sau este un accident din dragoste. Ma gandesc ca numai o femeie foarte indragostita si care este sigura de dragostea partenerului ei, poate uita in clipele acelea si de protectie (mai ales o femeie maritata cu altcineva!!!). Pentru mine e clar ca sotul ei este scos de mult din ecuatie, probabil si el simte lucrul acesta si singura solutie este sa-l elibereze si sa se elibereze, pt. ca fiecare sa isi vada de viata lui. Cale de intoarcere eu nu vad!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...