Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Romani din Australia si/sau Noua Zeelanda


Recommended Posts

Buna din nou[asia] Am si eu niste intrebari. Ma tot uitam pe acest forum in ultimele zile/saptamani si nu prea am vazut mesaje scrise de romani din Australia si/sau Noua Zeelanda. Eu sunt in Australia si sunt curioasa daca exista romani pe acest forum care sa fie din Australia si/sau Noua Zeelanda[:D] Din ce am citit si statisticile din 2011, vad ca sunt cam 12.000 de romani numai in Sydney[:D][pk] Oare sunt si pe forum unii din ei?[:D] Sau din alte orase/state Australiene?[bibe] Sau din Noua Zeelanda, vecinii Australiei?[8D] Daca da, tare as fi curioasa sa va cunosc mai bine si va pun tot felul de intrebari[alcool] Poate vom deveni si prieteni in timp, hehe[pup] Asa ca, daca romani australieni/zeelandezi existati pe forum sper sa raspundeti la apel[:D] Cum va place viata in Australia/Noua Zeelanda? Cum va place/displace societatea?[:D] Pe mai tarziu[flo][flo][flo] [cheers] [cheers] [cheers] mates[8D][:D] Mamica fericita [biz] de pisicute torcatoare si mieunatoare [pis] [fetita] Daisy (20.01.2012.) si [pis] [fetita] Gracie (31.03.2012.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Buna, eu sunt in Queensland dar mai sunt cateva fete de prin Victoria. Health is a state of physical, mental and social wellbeing and not merely the absence of disease or infirmity . World Health Organisation I'm not insane, my mother had me tested! Dr.Sheldon Cooper “It is our choices...that show what we truly are, far more than our abilities.” Albus Dumbledore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...