Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Ginger ,sanatate sotului ,va doresc sa se intoaraca fara dureri asa cum e mai bine ,si sotul meu a avut hernie.... cervicala ,sa operat intr-o clinica f.buna la Ravena  ,introduc  o telecamera fara sa taie si absorb cu un instrument medical hernia . 

Te cred ca esti preocupata ,e normal insa incearca sa stai cit de cit linistita fara sa te agiti prea mult ,de multe ori cind trebuie sa treci peste  astfel de probleme stim ca nu-i usor ,important ca se termina cu bine , intr-un fel sintem un pic norocosi   ca pe aici sau prin alte parti avem posibilitatea sa mergem ceea ce pt.altii e f.greu.

In special la noi in tara unde daca nu dai nu se uita nimeni la tine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 373
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, asta asa e cu sanatatea la noi in tara.

Am vorbit acum cu el si mi-a spus ca pe la 11.00 incepe,dureaza cca 20 minute pana injecteaza ceva cristale si are un percentual de 70-80% de reusita,fara necesitate de interventie chirurgicala.

Astept cu sufletul la gura...

Cand am news scriu.

Pupici 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce liniste pe aici ....la noi e o vreme tare urita ,de 2 zile ploua si bate un vint urit tare rau de tot.

Eu urasc tare mult bataile vinturilor ,nu-mi aduc aminte ca la noi batea vintul atit de puternic si atitea zile in sir fara sa se opreasca.

Ginger ce face sotul ,cum se simte dupa infiltratii?

 

Va doresc o saptamina linistita !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici e soare dar e vant...asta noapte a rupt toate bandierele de afara.

Sotzul e binisor, nu asa bine cum ne asteptam dar dr. a spus sa mai astepte cateva saptamani sa vada diferenta.Oricum ar fi bine sa mai faca inca o tura ca acum i-a facut la doua fisuri in coloana si mai are o mica hernie de facut.Cu asta vom astepta pana in vara ,acum avem alte cheltuieli de facut.

Eu sunt zilnic pe forum dar vad ca pe subiectul asta suntem doar noi doua ce bantuim...mai sunt alte subiecte de Italia? celalat de pe Odisee nu l-am mai gasit...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna fetelor!

 

mai trec si eu din cand in cand pe aici, vad putina miscare :-(

 

Ginger, intalnirea cu forumisti (www.italiaromania.com/forum/ discutia este la evenimente si manifestari "craciun la Milano 2013" ) de la milano nu o mai facem pe 14 decembrie ci pe 7 decembrie.

 

Vom avea si colinde si copii si dulciuri de mos neculai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hello....eu sunt pe forum da' zau ca n-am vazut msj tau.Cred c-am ramas doar noi in Italia  [batcap] ...nu stiu unde sunt toate celelalte ca nu am gasit nici un subiect activ .Ciudat...

Mey eu nu viu ca-mi vine socrella, varul si sotia lui  si stau cateva zile la noi.Ajung vineri seara .

Pupilici si distractie maxima! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...