Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna seara!

Fetelor, mai sunt si eu pe aici! A trecut nunta mea, a fost totul bine, m-am simtit suuuper, am avut emotii, nu ma asteptam sa imi placa atat de mult, mai ales ca eram in centrul atentiei mereu si mie nu prea imi place. Am ales un restaurant mai de fite, sa zicem, am platit mai mult sa fiu sigura ca lumea e servita bine, dar de unde...tot au furat ospatarii, cu toate ca le-a dat sotul meu bacsis extra in afara de cel impus de restaurant...din pacate a doua zi mi-au spus niste invitati ca nu li s-au adus anumite...plus...li s-a luat sticla plina de bautura de pe masa la ora 2 si nu s-a mai adus alta..oamenii au crezut ca trebuia la alta masa si de aia nu au cerut alta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 373
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Intre timp am fost si insarcinata...chiar la nunta eram(asa cred) dar s-a oprit din evolutie si a trebuit sa fac raschiamento. Practic, la ecografia facuta in Ro pe 20 augustse vedea sac gestational de 5 sapt, dar eu eram in 7 sapt. Am facut betahcg si a iesit valoare mare, asa ca mi-am vazut linistita de luna de miere. Pe 7 sept, la ecografia din It mi s-a spus ca e oprita din evolutie. A fost un soc pt mine, ma asteptam sa ii aud inimioara si de fapt ...nici urma de embrion. Am facut niste analize si s-ar parea ca e vorba de o problema de coagulare a sangelui. Mai trebuie analize facute insa. La ultima ecografie ginecologa mi-a zis ca pot sa incerc fara probleme, dar eu nu ma prea incred,vreau sa fiu sigura ca o sa decurga bine totul. Vreau sa merg la un centru pt gravidanze a rischio si sa fac examene amanuntite si eventual tratament.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta s-a intamplat la noi in ultimul timp.

Si eu am vazut ca nu prea mai e activitate si imi pare rau, ca pana sa imi fac eu curaj sa scriu tot citeam si chiar se scria mai des...in ultima vreme insa mai putin.

Am vazut ca la Milano se face intalnirea romanilor, felicitari! Si pe aici s-a organizat anul trecut, anul asta nu stiu.

Va doresc numai bine!

 

Ginger, am vazut ce ai scris la subiectul cu patriotismul si sunt de acord 100% cu tine! Nu am intervenit, dar ai scris numai lucruri adevarate .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2] casa de piatra si...imi pare rau,foarte rau pentru sarcina...Acum cauta un centru bun (nu neaparat privat) si fa toate analizele necesare ,ca sa eviti probleme.Ma bucur ca ai scris si mai astept sa o faci.Sa fiu sincera pentru mine e un fel de descarccator de stres, sa-l numesc asa  [:)] , m-a ajutat sa trec peste multe necazuri si dezamagiri.

Multumesc de aprobarea ta, dar am decis sa nu mai scriu la subiecte de genul asta ca ma simt ca un vulcan in  eruptie ,sa fiu sincera...eu consider ca trebuie sa-ti spui parerea dar atatea comentarii ma obosesc dupa un timp...

pupici si te mai astept pe-aici  [hia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ginger, ai dreptate, am vazut nu doar la subiectul respectiv, la mai multe, daca nu esti de acord cu cei mai vechi de pe forum, iti sunt contracarate replicile. Musai sa aiba el dreptate si tot ce spune e adevarat, c u toate ca am vazut ca se cam invarte uneori in jurul cozii si totul e ideal si perfect, nu prea se accepta si alte pareri.

Eu in perioada asta nu prea am mult de munca, asa ca bantui pe net. Azi mi-am comandat adesivi murali de pe amazon, mi s-a pus mie pata de mai mult timp si azi am gasit chiar la preturi bune.

Noi in ultima vreme tot am facut reamenajari prin casa, sa ne facem cuibul cat mai placut.

Imi placea cand citeam inainte cum scriau fetele ce mai faceau, poate se reaprind discutiile.

O zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Si eu sunt pe-aci .Ne sfaramam sa ne terminam temele si sa invatam poeziile [batcap] .

Am sarbatorit in familie, ieri am iesit la restaurant sa sarbatorim anul nou nu intre oale [:-)))] .

Astept acum cu nerabdare saldurile sa ma rasfatz putin.Deja am ochit niste lucruri,sper sa le mai gasesc.Acum fac plinul si la copii ca ei distrug repede haineele la scoala asa ca ma aprovizionez din plin pe perioada saldurilor .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...