Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna dimineata, mai catre pranz :-)

 

Noi nu am vazut inca zapada iarna asta, de fapt nici nu am mers mai catre munti. Iarna trecuta, tot prin ianuarie, am avut zapada si la Milano. Poate reusim sa mergem si noi o zi la munte, sa vedem cand. Deocamdata am reintrat in asa zisa normalitate cotidiana, munca, scoala, casa .... oricum abia astept sa vina ... primavara :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 373
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu inca ma ascund acasa, mai sunt umflata la ochi si o juma' de falca da' am schimbat antibioticul si sper sa-mi treaca.

Da, e nasol cu aeropoartele la noi, pentru mine cel mai aproape e de la Orio al serio la Cluj Napoca iar de acolo mai am 150 km de facut asa ca exclud avionul din start.

Daca s-ar face un zbor si la Satu Mare atunci am lua o masina acolo pe care s- o folosim doar in tara, altfel nu ma pot misca deloc.

Eu sunt asa satula sa stau in casa de-mi vine sa ma urc pe pereti , abia astept sa pot sa ies putin , sa fac o colazione buna la bar si sa iau o gura de aer..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Buna tuturor !!!

 

Anul asta vreau sa ajung din nou la Roma si am uitat "schema" de transport pe care am abordat-o acum 5 ani, de aceea am nevoie de italience.

Stiu ca am luat Leonardo Express de la Fiumicino si n-am mers pana la Termini, am coborat intr-o statie undeva la intrarea in Roma. De acolo am luat alte bilete pentru un tren care ne-a dus la Termini. Facand asa tin minte ca am avut un tarif mult mai mic.

 

Imi puteti spune cum se numeste statia aceea, va rog mult??? Imi aduc aminte ca in imediata apropiere a acestei statii era un mall.

 

 

Multumesc anticipat !!!!   [flo2] [flo] [flo2] [flo]

[flo2] [flo]

[flo2] [flo]

[flo2] [flo]

[flo2] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...