Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Xtraplat (58)


Recommended Posts

iaics!!!! pai eu fara branza sunt moarta. 4 zile din 7 pe post de cina=snack in pat la un film seara am fructe cu branza. asta daca nu am fructe cu branza la pranz, la birou, ai atunci seara ma multumesc cu struguri, pomelo, portocale plus iaurturi, smantana, yum yum... porumb mananc vara, sos de soia daca ma intalnesc cu mancare asiatica, oua daca mananc mic-dejun in weekend... peanuts si zahar almost never iara glutenul e in paine pe care o mananc aproape zilnic. zau ca as fi distrusa de asemenea dieta... [q] legat de sport ma gandeam sa-l duc pe fii-meu al mare la fotbal azi, dar la club la ora aceea e doar cardio de oameni mari... si de cardio imi e frica. il urasc, nah! imi scuip plamanii afara 3 zile dupa. asa ca plimbare afara scrie pe ei amandoi _______________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 258
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut fetelor, n-am nimic de raportat, doar poate faptul ca va citesc in continuare si ca s-a adunta in my "read-list" o groaza de linkuri! (n.b. salvez linkuri de pe aici intr-o lista, ca sa le pot accesa/citi ulterior). Ah, da! ceva tot am de zis! A postat odata Allure un link cu o tipa, care a reusit "Insanity day 4" sau asa ceva, tot programul. M-am uitat si eu, tipa de fapt a pus pe youtube si alte zile, asta pt cine e interesat sa probeze acest "insanity program". numai bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corinadana
Zicea sa nu papi deloc: soia, porumb, lactate, oua, gluten, peanuts, zahar. Astea sunt. Cica DELOC ptr 3 saptamani. Si eu care credeam ca incep ziua bine cu oat si lapte, dintr o data am 'puscat 2 interzise :(((
Am auzit de JJ Virgin dar nu i-am verificat dieta ca banuiam cam ce spune... Stiu in ce consta o dieta sanatoasa in principiu, iar daca nu e sanatoasa, la ce s-o verific? :) Soia, porumb, peanuts, gluten si zahar nu maninc deloc penca nu sint indicate. Lactate numai nitica brinza din joi in pasti dar nu de vaca iar oua, cred ca 2-3 pe luna. Deci ma incadrez la dieta ei fara macar s-o fi studiat-o. Inseamna ca e buna [:D] Azi am fost la shopping cu o pretena...pheeewww, sint extenuata! 5 ore de colo-colo intr-un singur magazin.[alcool] Mi s-a pus pata (de vreo citiva ani) pe rochiile Emilio Pucci [olala] Culorile si printul lor...Mmmmm.... Aia care mi-a placut mie nu mai avea marimea mea [q] si vad ca si pe site-uri e sold out. Era cam ca asta decit ca mai scurta (deasupra genunchiului): http://coolspotters.com/clothing/emilio-pucci-printed-mini-dress/photos_videos#medium-1301995 OK. La somn acuma.. miine ma trezesc sa fac sport. Gata leneveala ca altfel nu mai intru in rochiile astea in veci! [batcap] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cind vine vorba de dieta, "norocul" si-l face omul... [;)] I got my mojo back! Chalene Extreme scrie pe mine... "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cand vine vorba de dieta ....nu stiu daca norocul chiar s-il face omul, in cazul meu nu, daca de ex. consideram fructele facand parte din dieta sanatoasa pt mine nus, tocmai am aflat ca pt mines toxice, vestea pe care mia dato doctorul nu a fost prea placuta pt mine mie chiar imi plac fructele nu si sintomele dupa asta e am renuntat la gluten din cauza alergiei acum trebuie sa elimin si fructele[bang] info aici pt cine e curios http://www.growyouthful.com/ailment/fructose-malabsorption.php mamica lui Ana Maria Nihil Sine Deo!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Belladonna, te-ai gandit la posibilitatea ca suferi de o parazitoza intestinala sau de o candidoza digestiva? De multe ori acestor afectiuni li se asociaza diverse intolerante alimentare. Ai simptomele astea dintotdeauna? Sau cand ti-au aparut? Coraly, Sergiu (3 ian 2005) si Dominic (11 mai 2009) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022"]Alaptatul - Help Line[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...