Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste(816) Felicitari noii burtici!


Recommended Posts

Fetelor spor la smotru sau gatit ( eu am un sot de nota 10 -el toata curatenia , eu ma plimb dintr-o camera in alta) , mancare nu fac - imi face mama si soacra - fiecare cate ceva . Eu doar pat, TV si somn. [pup] Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Craciun fericit dragele mele!!!un mos craciun cum va doriti, sarbatori fericite alaturi de cei dragi si multa sanatate![pup][pup][pup] kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/BobocelulMamei?authkey=Gv1sRgCPac46iWi_OSYQ#"][foto]fluturashul mamei[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit si multa sanatate fetelor, fie ca ce va doriti mai mult sa se realizeze. [pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate. MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit dragi aspirante si sper ca Noul An sa va aduc fericre si a va implineasca toate dorintele[ruga] [pup][pup][pup][pup][pup] Cosmi [gravi] 24+ [baietel] David Andrei Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare[ruga]
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri" Amos Bronson Alcott
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...