Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi:La multi ani Rafael si Andrada(41)!


Recommended Posts

La multi ani Rafael!

La multi ani, aly_k!

 

Amelia, daca vrei ti-o imprumut pe soacra-mea sa-l faca pe Cristi sa manance! Nu stiu ce i-a facut lui Vlad dar mananca foarte bine in ultima vreme, sper sa nu mai luam ceva raceala sa o ia iara pe ulei ca o iau razna. Asteptam povestea nasterii lui Cristi, mai ales decizia asupra numelui [:D], o parte din nastere o stiu ca atunci cand erai in travaliu medicul era pe la mine in vizita [:D].

 

Lexi, bine ca ati ajuns acasa, cat despre concediul din vara si eu sutn doar la stadiul de planuri, desi am tot adunat bani din vara.

 

 

 

Mami de soricel Vlad, 01.02.2012

MTHFR C677T Homozigot

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare si de la noi,sper ca mesajul asta sa il pot trimite.Am scris ieri unul luuung pe telefon in timp ce Andrei dormea si cand sa il trimit a cazut netul [bang]este a doua oara cand patesc asa ...i fine.

Vad ca vacanta a fost buna ptr toata lumea ... si nu pot decat sa ma bucur,imi pare rau ca a trecut atat de repede si nu am putut sa ma vad cu toate fetele.. dar prin martie poate reusim[:D]

Dari- cum esti ti-a trecut raceala , sper sa nu ia si cei mici ca asta iti mai lipseste ..hai un[pup]sa treaca repede.

Adc- super traba cu vacanta sus pe munte , ma bucur ca ai reusit sa iti incarci cat de cat bateriile, cred ca Andra a fost super incantata de tot si mai ales ca ati reusit sa mergeti cu totii, in formula completa [:D]

Suziq-felicitari ptr iesirea in 2[:D] si mai ales lui Vladut ca a inceput sa manance bine.

Georgia- am citit postarea ta , draga mea "BUTOIUIL" a fost ptr 2012 acum gata suntem in 2013,cand simti ca te afuzi uita-te la puiul tau de om,nimeni si nimic nu merita sa te necajeasca,hai capul sus ca vin zile BUUUNE[pup]

Letitia - da eu am fost[:D]ma bucur ca te-am "nimerit"desi aveam emotii mari daca sau nu are sa iti placa .

Apropos de asta

1.vroiam sa multumesc lui Lexi[flo] -ptr ca a venit cu ideea de Secret santa si lui Olga[flo] ca a pus in aplicare si ne-a facilitat intalnirea 2. mi-ar fi placut ca fetele sa posteze si aici pareri impresii despre SS nu doar pe fb avand in vedere ca aici s-a initiai jocul ... dar asta este doar o parere personala nu vreau sa supar pe nimeni[:D]

Multumim de urari de drum bun tuturor, noi am ajuns la Paris de 2 zile , Andrei a fost un cumintel pe toata durata zborului desi a fost ptr prima data cand nu a dormit.Cel mai tare m=a obosit si enervat comportamentul unei fam cu 2 copii care a stat in spatele meu.Atat ce a plans copilul cel mare de 4 ani de ti se rupea sufletul.. nu va povestesc mai multe sa nu va indispun.

Lexi bine ati ajuns acasa - ne-au lipsit postarile tale,asa-i vacanta cam scurta...dar bine si asa.

Alexa - felicitari ptr Alex umblaret

Spunem si noi LA MULTI ANI RAFAELid="red">sa cresti mare sanatos, voios si norocos

LA MULTI ANI ALY_Kid="red"> - SANATATE FERICIRE SI MULTA IUBIRE.

Asa este de acum avem bulgarasi de sarbatorit in fiecare zi ... unul vate unul ramane fara mot.

kraluca, ica7, bulinuta,mihaela, olguta,alina [pup]

Fetelor am mai intrebat sa strig catalogul [:D]?

hai o zi buna va doresc tuturor

 

 

 

 

mamica fericita a lui Andrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Rafael!id="size3"> id="red">

[s][s]

sa cresti mare si frumos si sa aduci numai bucurii parintilor!

 

La multi ani Aly_k!

 

[s][s]

Eu am descoperit vinovatul pentru lipsa comentariilor aici pe DC - smarttelefonul [:D][:D][:D]...,

daca ar face si DC o varianta mai usoara pentru telefoane.... unde sa nu se blocheze reclamele... si sa pierzi com ar fi foarte simplu [:D]

 

DA, eu as vrea ca data de 13 a fiecarei luni sa fie pentru DC.

 

 

Alexa, mami de bulgaras - piscotel Alexandruid="blue"> 22.02.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lali - nu striga catalogul ca pe 13 e zi DC. poate nu dispare si grupul nostru cum s-a intamplat la strumfi

fetelor, ne-am propus si noi o iesire din tara cu pitica anul asta. trebuie sa-i fac pasaport? nu dati cu rosii, insa chiar nu ma pricep. sunt curioasa sa vad cum va reactiona in avion [alcool]

 

 

mami fericita de Ariana (05.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kraluca -sigur ii tb pasaport motatei.La cei mici este valabil 3ani .In avion o sa ii placa pt ca trepidatiile ii atrag pe copii[:D] .daca pleaca doar un parinte cu copilul ii trebuie procura notariala din partea celuilalt parinte ( sa ai si o copie xerox la tine). Si unde plecati???

 

mamica fericita a lui Andrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kraluca -sigur ii tb pasaport motatei.La cei mici este valabil 3ani .In avion o sa ii placa pt ca trepidatiile ii atrag pe copii[:D] .daca pleaca doar un parinte cu copilul ii trebuie procura notariala din partea celuilalt parinte ( sa ai si o copie xerox la tine). Si unde plecati???

 

mamica fericita a lui Andrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Lali [pup], ma bucur ca v-ati intors cu bine. Cat despre SS, iti spun cum a fost la mine: am fost SS pentru tebligia si i-am trimis un CD cu colinde, o prajitura traditionala germana de Craciun, ceai cu scortisoara, un pliant despre Trier, o ciocolata iar pentru Andrei am pus niste ornamente de pom cu "baby's first Christmas", o caciulita de Mos si un ingeras din martipan.

SS al meu a fost Mar_ysa[pup] si am primit un set inel cu cercei f frumos, o lotiune de corp, un sapun cu buretel iar fetele au primit cate un botosel (decoratiune din aceea de pom) in interiorul caruia era cate un fular facut de mainile pricepute ale Craciunitei. Superbe!!! Fetele le poarta cu mare placere.

Sper ca n-am uitat nimic, inca sunt ametita de pe drum asa ca nu e exclus sa mai uit una-alta...

Krlauca, iti trebuie pasaport pentru Arianaid="orange">. Ii poti face unul temporar, cu valabilitate 1 an sau unul pe 3 ani. Ala pe 3 ani e mai scump si dureaza mai mult pana ti-l face, dar 3 ani stai linistita.

Suzieq, ma bucur ca a inceput sa pape Vladutid="purple">, sper s-o tina tot asa![pup]

Eu nu stiu ce-a avut Jo id="orange"> azi-noapte ca atata s-a foit de parca ar fi avut piper in [indecent]. Tare prost am dormit.

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Creste si mezinaid="green">id="size1">

Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa spun ca noi pe 5 am rupt turta Ioaneiid="orange">. A luat de pe tava, in ordine, cheile de la masina, banii si rujul. A fost tare frumos, am avut o petrecere reusita iar Jo id="orange"> a fost o cuminte![olala]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Creste si mezinaid="green">id="size1">

Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.. daca va plac lucrusoarele Handmade, daca cautati un cadou deosebit (caciulite, fulare, botosei, hainute ) va invit cu drag sa vizitati pagina mea

 

https://www.facebook.com/bebelus.homemade

 

Scuze de deranj si va doresc o zi frumoasa [flo]

 

Cea mai fericita [mamica] de [copil] Elena id="red"> (24.08.2011) [loveyou]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...