Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgarasi:La multi ani Rafael si Andrada(41)!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mi-am propus macar in data de 13 cand e zi de DC sa-mi fac timp sa scriu cate ceva aici.In primul rand va urez un an nou fericit,inbelsugat si multa sanatate voua si familiilor voastre frumoase.La multi ani bulgarasilor care au implinit deja primul anisor de viata,sa fiti sanatosi puiuti sa cresteti mari si sa va bucurati parinti ca si pana acum.

Noi suntem bine, la 11 luni Tudor avea,11,400kg si 80cm,papa inca la tzitzi si cred ca nu va renunta prea curand,inca suge de5 ori intr-o zi...plus ceva mancarica de care nu e prea incantat,cu alte cuvinte tzitzi la putere...

Noi ne confruntam cu alta problema,cam de la craciun pe Tudor il supara dintisorii de sus lateral(se pare ca vor sa iasa amandoi odata),a inceput cu scaune moi pana la apoase...dar nu mai multe la numar decat facea de obicei,dupa care a inceput sa faca nedigerat...ca si inprezent...mai sunt bulgarasi care fac kk asa ,ori sa nu fie de la dinti???ar trebui sa ma ingrijorez???

Va pup cu drag pe toate in parte,abea astept sa-mi vina sotul acasa sa am si eu timp mai mult pentru mine...

 

fericita mamica de buburuz Tudor Stefan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit, mai ales pe incapatanatele de Georgia si Lalituza! [:D] Tu fetelor, voi de ce nu va faceti cont pe FB? mi-i tare greu sa urmaresc in amandoua locurile, iar pe Fb mi-i mai simplu,ca nu tre' sa citesc toate subiectele odata ca sa ma pun la curent, plus TAg-urile, si atunci stiu sigur ca ma trage cineva de maneca, aici nu stiu daca nu citesc tot. Ia, macar cu un nick fals si fara poza, dar haideti si voi pe FB [:)]

 

Noi tot ne chinuim cu maselutele astea buclucase, tot suparat pe viata e Mishu, dar macar noaptea trecuta n-a fost asa dezastru ca si precedenta.

 

Va pup, sper ca dau pe aici si mai pe seara.

 

Georgiaaaaa, Lalituzaaaaa - mi-i dor sa mai aud de voi!!!

 

Edit: si Dr. Anca!!!

Mami de Mihai id="blue"> (08.01.2012)Dariaid="red"> (21.04.2008) si Vladicid="blue"> (17.10.2006)

Vladic

Daria

Mihai

 

Blog

 

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."id="green">

 

Author unknown

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!!

 

Aici erati? Mi-a fost dor de DC [:)]

 

Am scris si pe FB, suntem in plin proces de intarcare, dar din pacate s-a suprapus cu raceala, asa ca Leon este mai necajit zilele astea. Dar a fost mult mai usor decat la David. Daca aveti ceva sfaturi, cum pot sa scap mai repede de laptic, caci ma doare de mor, le astept cu nerabdare :)

 

Va pup cu drag!!!

 

Olga, mamica fericita de David (16.04.2009) si Leon (19.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

Noi suntem dupa trei zile de petreceri, a fost ziua lui tati, asa ca vineri noapte am fost in club, ieri au fost nasii pe la noi, iar acum tocmai a plecat familionul de la masa... si ma duc sa ma culc cat mai doarme baiatul meu.

 

[pup]

 

Mami de Sofiaid="red"> (8.08.2007) si Tudorid="blue"> (31.01.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leti, ce rau o duceti, numai in distractie [pk] Bravo!!! Eu as iesi oriunde si pana la colt de strada, dar nici n-am cu cine sa-i las si mai sunt s bolnaviori. Asteptam insa musafiri. Macar atat [:D]

 

Piticul meu are un obicei: cum ii schimb pampersul, cum face caca [alcool]

 

Olga, mamica fericita de David (16.04.2009) si Leon (19.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aparut si eu la ceas de seara, ca doar e 13 astazi.

 

Ne pregatim de scoala, Andra e in vana mare iar Cristi in cea mica, se joaca si se stropesc dar nu stiu cat ii mai pot lasa doar cu tati, de obicei nu rezista mult, ma grabesc sa ma duc la ei. A trecut vacanta asta cat ai bate din palme, asa cum a zburat de fapt tot anul trecut.

 

De la munte incoace are si Cristi scaune cam dese, nu prea s-a intamplat de multa sa avem mai mult de 2 scaune in 24 de ore. A pus gura pe acolo pe tot ce s-a putut, l-am prins int-o zi lingand cheia camerei, nici nu vreau sa ma gandesc prin cate maini o fi trecut obiectul ala, deci stau cu ochii pe el sa recunosc la timp vreun balaur.

 

O seara faina.

 

____________________________________________

Where there is a will there is a way.id="green">

 

Mami de Andraid="red"> (18.02.2006) si Cristianid="blue"> (4.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off fetelor nici azi nu s-a rupt nimeni prea tare cu scrisul [:-/]

Inca o data felicitam fetele care nu lasa grupul bulgarasilor sa moara [pup][flo][pup]

 

Noi am iesit putintel la plimbare ca a fost placut afara, dar pe cand ne intorceam acasa a inceput sa picure. Cu toate astea am profitat de faptul ca Iris a adormit pe masina si ne-am oprit la o cafea unde am incercat sa ne punem ordine in ganduri si sa mai detaliem pasii care ne-au ramas pina la definitivarea planului nostru.

Vineri am depus actele la banca, acum asteptam sa fie evaluat dosarul si in maxim 4 saptamani, dupa ce vom primi raspunsul si daca acesta e pozitiv, ne apucam serios de treaba. Asta inseamna multe sacrificii, in primul rand nu vom mai putea ajunge in Ro atat de des cum mi-am dorit, cel putin nu deocamdata, dar orice se obtine prin sacrificiu si compromisuri, nu?

 

La 10 luni si 2 sapt Iris masura nu stiu cati cm, fiindca m-a derutat idioata aia de asistenta. N-a fost in stare sa ii intinda piciorul si a scris sec 70 cm, insa in 17 decembrie avea 72 cm. Azi am incercat sa o masuram noi acasa si am gasit un 74 cm ceea ce e mai plauzibil dat fiind ca hainele de 74 cm ii sunt fixe. La kg nu am mai crescut, dar cred ca se datoreaza faptului ca a mai redus din portiile de somn, nu sta o clipa locului si a avut si 2 episoade mai ciudate, unul la sf noiembrie si altul la sf dec, in care a fost mai apatica, mai mofturoasa, etc. Deci avem 8870 kg, iar in 20 noiembrie avea 8400 kg..

 

Iris Vanessaid="purple"> (25.02.2012) made in/by Mihaelaid="red">

Exista un singur copil frumos in lume , iar el apartine fiecarei mame.id="green">

http://flowerspeaking.wordpress.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

Am aterizat si noi acasa, n-am avut net zilele astea.

Eu sunt cu gatul in pionieze am stat in fum mult si sunt ragusita.

 

Olga, poate mai facem o iesire ceva cand va intoarceti

Mihaela, sunt curioasa de mor. Tin pumnii sa va iasa socotelile ca sa vii cu vestile bune.

 

Noi suntem bine, ne respectam programul.

Voi scrie cum l-am nascut pe radu, desi nu e spectaculoasa, cand pun mana pe un laptop

 

Mami de [bibe] Mara Nicolle (20.08.2010) si [bb] Radu Stefan (27.12.2011)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...