Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:D] e mai distractiva aia cu "unde imi e unghiera/ lamele de ras etc" la 6 dimineata

(si astea-s chiar la locul lor, in sertarul dedicat lor de cand ne-am mutat aici, nus'cum nu le vede, frate. se pare ca n-are skill-ul de a gasi ceva in dulap sau frigider, poa' sa strige in fata ochilor lui)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aa, corapina, pentru asta-i de vina privirea de vanator a barbatului, tocmia mi-ai amintit de Allan Pease [cool] [:-)))]

 

 

bibliografie distractiva dar ff utila, mie-mi explica cam toate neclaritatile in privinta sexului opus: Allan Pease - Women vs Men

part I http://www.youtube.com/watch?v=SIqKuSC12LY&feature=related

part II

part III

part IV http://www.youtube.com/watch?v=wvoBY7B162U&feature=related

id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E prima data cand intru pe DC anul acesta, motiv pentru care intai va urez La multi ani! M-am pregatit sufleteste pentru nastere si astept de la o zi la alta sa se intample. Albert s-a nascut la 38 de saptamani si jumatate, asa ca acum sunt un pic (mai mult) nerabdatoare. La ultimul eco medicul ne-a zis ca bebe este sigur [fetita] iar la 38 de saptamani a fost evaluata la 3400 g.

 

Adelina [gravi] 39s+ si [bonjovi] Albert (16.11.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] Adelina galerie maxima!!! [majoreta][majoreta][majoreta]

 

Sa ai o nastere rapida, usoara si frumoasa si sa nasti o bebelusa sanatoasa!!!

Sa ne tii la curent!

Albert cum e cu scoala?

 

Maria, am vazut deja jumate de filmulet, asta am constatat-o si eu, ca noi putem face mai multe deodata. Eu acum conversez cu voi, o supraveghez pe Nati la lectii si pe Ami cum se plimba si joaca prin camera. Am sa reiau filmul imediat ce o hranesc pe Ami.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...