Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Floricele de mai - iunie 2010 ( 15 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In sfarsit mananca Sofia ... intai i-am facut mancare de dovlecel ( nu a avut succes ), acum i-am facut paste cu sos de rosii si cascaval ras ( asta are succes de fiecare data ).

 

Nico : pe mine ma enerveaza vremea in genera, azi era o caldura de am transpirat toata, apoi a plouat putin si acum a ramas cerul intunecat .... si imi da exact starea aia de care povesteai tu. M-am uitat pe prognoza zilei, am vazut ca in sfarsit ar veni vremea buna :-).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello my lady's! [:)] 

Nu am ce sa va spun,dar am zis sa va salut [flo2] 

 

aaaa,ce s-o fi intamplat cu Alina(Ioanact) de nu a mai scris deloc?

Nu mai am nici id -ul ei de mess,ca am fost foarte inteligenta si am importat toate contactele pe telefonul mobil(din greseala),le-am sters,of course si au disparut si din lista de mess. [fal] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Hristos a Inaltat!

Am mai vrut intr-o zi sa postez dar nu am reusit nici cum si m-am lasat pagubas, nu stiu ce o fi avut!

 

Nico La multi ani cu intarziere! multumim de tort:D asa imi mai plac dulciurile, imi pare rau ca nu am facut cozonac.

 

Ce sa zic, daca nu plange Luca, plange Matei si uite asa, oricum fraza zile e "mami nu peci" zi noapte imi repeta acelasi lucru, iar la servixci nu merge exceptional, asta e mergem inainte increzatori ca totul va fi bine..

De cand am inceput serviciul sunt intr-un stre continuu, n-am stiu ca viata poate fi asa, cu multe responsabilitati, grija baniloretc..eu eram tare linistita cat am sta acasa, abia acum realizez.

I concediu nu stiu daca mergem , depinde de buget care e low down [alcool] \

Va pup si va doresc o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata !

 

Nu stiu ce s-a intamplat cu ioanaact .... de cand s-a schimbat platforma sitului nu a mai dat nici un semn, poate nu ne-a gasit ??? Sau s-a angajat si nu mai are timp !

 

Cris : e bine si un salut din cand in cand, asa stim ca sunteti bine  [:)] 

 

Tigruta : eu grija banilor o am in fiecare zi, m-am saturat de ea !!! Sa ma vezi cand sunt turbata si pe marginea depresiei !!! Nici noi nu stim daca mergem sau nu in concediu, cum nu avem un buget fix in fiecare luna .... nu pot sa imi fac planuri ( de-a dreptul enervant ).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun dimineata fetelor!


 


Tigrutza- o [flo2]  de incurajare. Sa treci mai usor peste stresul zilnic


 


Rocsy- la fel s tie


 


Cris si mie mi-e dor de Alina. Pe ude o fi?


 


Da, eu saptamana viitoare sunt la mare. Duminica plecam.


 


Astept sa trimit si o raportare la care mai astept raspuns si libera la mare sunt! Cu sotul si copilul desigur!


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...