Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Floricele de mai - iunie 2010 ( 15 )


Recommended Posts

Cris, spor la vanzari acolo...

Rocsy, bafta in alegerea pe care o veti face in legatura cu viata voastra intr-o alta tara...Dar cantariti bine totul...e destul de dificil cam peste tot..Dar probabil ca mai greu ca aici nu poate sa fie.

Va pup si sper sa mai animam putin topicul....Cris mai ai catalogul? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

marylenac : nu vreau sa te dezamagesc ... dar la noi nu a functionat absolut nimic pentru cresterea imunitatii la intarrea in colectivitate a Sofiei, asadar sper sa ajungem la mare si mi-am propus sa cumpar vreo 2 kilograme de catina si sa o pun cu miere in borcane, iar toata iarna sa luam fiecarea cate o lingurita dimineata. Nu stiu daca Natalia are voie, dar cu Sofia trebuie neaparat sa incerc.

Am ales Belgia, sunt bagata in acte pana in gat, sigur usor nu ne va fi in primele luni dar ... intr-un final va merita. Oricum, pe mine una in tara nu ma tine legata nimic !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Da,mai am catalogul..partial,in minte...strigareaaaa:

Flory_blanca,Maribell,Theophillina,zguby,Ioanact,Nana,roxanici,Virgi,Ioana_Pos,Softurela,Teuta si restul fetelor,ce mai faceti?Ce fac floricelele din gradina? [flo2]

 

Rocsy,vreau sa te intreb ceva,da-mi mesaj pe FB daca intrii;preferabil pe Jucarii daca se poate :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Neata!

Sunt aici [flo2] 

Ieri cand am iesit de la munca am crezut ca am intrat in cuptor si cand am urcat in tramvai am crezut vatmanul a dat drumu' la caldura.Eram intr-o bluza flu flu(care absoarbe transpiratia),cand am coborat eram uda fleasca pe spate. [alcool] 

In  parc ceva mai bine, dar plini de tantari,parca nu au fost in nici un an asa multi tantari.

A alergat Sebi prin iarba si ...poc,a cazut cu piciorul intr-un tub lasat descoperit in mijlocul parcului [ups] ..Romanica...

Tigruta distractie placuta la mare,sa va intoarceti bronzati(nu parliti,ca mine) si relaxati [:)] 

Nico mersi de suc,chiar beau o cola(singura [cool] )..nu stiu ce mi-a venit,nu obisnuiesc sa beau cola,dar am avut o pofta azi... [:)] 

 

Va pup,o zi racoroasa [ventilator]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

Cris, bine ca nu a patit nimic Sebi nimic, asta mai lipsea.

Ti-am trimis un mesaj pe FB, dar nu pe jucarii ca nu stiu pe care .

 

Tigruta : eu mi-am luat rochie, de doua zile ... asta e foarte rar la mjine, intr-un an depasesc putin nr 10 la purtatul rochiilor ( cu tot cu nunt :-) ) . DISTRACTIE PLACUTA LA MARE !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! va servesc cu o cafeluta:)

 

Gata mini conncediul:( eu una nu prea m-am bronzat, ca am sta cu mai mu;lt la umbra cu cel mic:)))) dar m-am simtit bine.

Am mai fost plecati cu o familie, dar nu a fost prea ok, nu ne intalneam noi prea des acasa, dar faptul ca am petrecut acum mai mult timp impreuna nu a fost bine, am avut o discutie si mi-a lasat un gust amar si cred ca am si incheiat ce era intre noi.au fost mai multe chestii, iar una a pus capac:))) s-a suparat pe mine pt o chestie banala, e fapt ala cred ca a fost motivul.m-a dezamagit.

Gata inapoi pe baricade, o zi frunoasa sa aveti:)

Cris unde ai gasit ventilatorul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah am avut si cateva incidente.

L-a piscat pe asta mic ceva de m-am speriat rau, pe langa multe altele, eram, la o terasa si dintr-o data avea un cucui in frunte, o umflatura  destul de mare, apoi Luca a calcat intr-un bat pe plaja iar seara nu mai putea sa mearga, schiopata si plangea ca il doare rau, apoi a doua zi m-a intepat pe mine o viespie dar am zis merci ca pe mine si nu pe ei:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...