Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cerazette si scurgeri maronii


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ionela_cora
Buna ideea cu plasture dar cu sterilet nu ma risc am auzit multe zvonuri urate despre aceasta si ginecologul le recomanda femeilor incepand cu varsta de 30-40.cum sa imi dau seama daca aceasta scurgere este CM sau scurgeri din cauza cerazett-ului?multumesc[flo]
zvonuri,zvonuri...nu ai de unde sa stii cum il suporti pina nu incerci; mie mi l-a recomandat pt mai multe chestii din pacate nu l-am suportat cel cu hormoni pt ca nu suport nici un fel de hormon in corp nici pastile nici altceva; altfel ar fi fost super pt mine....iar ca virsta nu are nimic de a face cu virsta....daca alaptezi esti limitata doar la un fel de contraceptiv hormonal si cred ca daca iei si sub alta forma tot asa se manifesta... vorbeste cu medicul(nu ala care tine la virsta ala are idei preconcepute!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am vorbit cu medicul ginecolog despre sterilet dar el a zis ca pentru mine cel mai bine este sa folosesc ceazette[:-@],acum[q] am 5 zile decand sangerez ca la CM doar ca nu asa de abundent cum era inainte,sa fie CM ce am eu acum sau scurgeri de la cerazette,nu mai inteleg nimic,niciodata pana acum nu am folosit pilule..multumesc[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...