Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Erizipel repetat,rog informatii


Recommended Posts

Buna fetelor, am o mare problema si as vrea sa va rog sa ma ajutati cu informatii Dupa operatia la san si tratamentul cu chimio, imunitatea mea a scazut, asa ca de trei ani, fac erizipel destul de des Adica O DATA PE LUNA!!! Evident iau antibiotic , ospen de 1000, de trei ori pe zi, dar deja e prea mult!!!! Il fac pe mana deapta, unde am avut ganglionii scosi si acum am un mare linfedem ideea este ca am fost la medic infectionist si mi a spus sa ma spal bine pe maini... As vrea sa va intreb pe cele din alte tari, ce tratamente stiti ca ar mai fi??? Daca moldaminul are inlocuitor mai putin dureros Daca tratament homeopat exista Daca stiti ceva despre stafylococin Daca stiti un medic competent care sa ma ajute, ca vorba aceea Am scapat de cancer si mor de erizipel.... Multumesc mult, si daca am gresit incadrarea subiectului, sunt sigura ca va fi mutat unde ii este locul Intreaba si vei primi un raspuns!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

nu cred ca exista tratament homeopat, mama facea forme destul de 'urate', dar nu lunar ci o data de doua ori pe an si era infiorator, ea s-a tratat mereu la colentina al boli infectioase...penicilina, gentamicina si in final moldamin (nu mai tin minte dozele) dar numai dupa moldamin a "scapat"....face forme mai usoare pe care le trateaza cu augmentin sper sa gasesti ceea ce cauti si sa scapi de pacostea asta[pup] Nina,mami de, [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...