Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea cap3...shi nu numai


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mai fetelor, eu sunt la munca acu, nu ca altii, care au incheiat programul pe ziua de azi plaja la sf saptamnii, deja am programat o calatorie la Port Stanley, unde cica nisipul e super, apa e turcoaz, iar cei de pe plaja nu poarta turbane Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maru , da , a adormit saracu ca-i obosit . si i-am zis ca io vreau sa ies ca vreau aer . si el zice "si pe mine ma lasi in casa?" si i am zis "da, ca tu dormi". da` nu ma duceam haimana cine stie unde... aici jos la 2 blocuri ne strangem mai multi seara la un suc , o samantza ... eh crezi ca ma lasa el sa ma duc asa daca nu stia unde ?? [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga minunata, caldura de acasa e uscata, asta e sauna nu spun ca una e mai rea ca alta, Doamne feri, caldura in exces e greu de suportat no matter what eu nu am nevoie sa imi torn 6 l de apa in cap, se lipseste din aer Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maru
draga minunata, caldura de acasa e uscata, asta e sauna nu spun ca una e mai rea ca alta, Doamne feri, caldura in exces e greu de suportat no matter what eu nu am nevoie sa imi torn 6 l de apa in cap, se lipseste din aer Doamne'ajuta!
Pai eu la sauna uscata mor, nu pot sa respir. Aia umeda mi se pare ok. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...