Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea cap3...shi nu numai


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
va fi cald si pe weekend, ceea ce nu e f rau, tinand cont ca e un weekend lung, adica lunea e libera, Civic day asa ca via plaja sambata mergem cu kupilul la lectii de calarie si cred ca dupa amiaza, daca e la fel de cald, mergem la un parc acvatic la 5 minute de unde locuim duminica la Stanley Port si luni cred ca iar la parcul acvatic multumesc belutza, am de indurat autobuzul la intoarcere acasa, dimineata ma duce sosul cu masina, el are mai multa nevoie de ea de cat am eu, iar a doua masina nu vreausa imi iau din cauza ca ar trebui sa platesc al doilea loc de parcare, asigurarea e imensa....si am zis casa first, si apoi a doua masina (vrem sa ne luam casa in afara orasului, sunt niste village menonite, bijuterii, aer curat, spatiu mare, conditii de oras) Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit ,dar cum am vazut ca a fost mare activitate in ristoran ,m-am pus la zi cu birfili. am fost in sat sa vad ce se mai discuta shi la alte coltzuri...nik important . vad ca se discuta de temperaturi. venitzi la mine mai fetelor ...paradis tropical ,nici cald nici frig ,verdeatza,munte shi plaja in acelashi loc,mincare afrodisiaca ,munca putzina distractie muulta. monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maru, frumos program! Si noi plecam week-end-ul asta da' nu le-am spus inca fetelor ca si-asa au facut urat cand au auzit de concediu. Cred ca am sa plec pe furis. Belutza, pai sa-mi dea principe retetele, ca fac un bors cu ele...de numa'numa [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo de retete, cine imi spune si mie cum pun conopida la otet? principe: cous-cous se face asa: se taie punga de cous-cous, se pune continutul intr-un bol mare, se pune apa clocotita, cred ca de 2 ori mai multa de cat cous cous, se acopera si se lasa asa o jumate de ora se asezoneaza, se pune ceva ulei de masline, se amesteca, si gata Pofta mare Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
am venit ,dar cum am vazut ca a fost mare activitate in ristoran ,m-am pus la zi cu birfili. am fost in sat sa vad ce se mai discuta shi la alte coltzuri...nik important . vad ca se discuta de temperaturi. venitzi la mine mai fetelor ...paradis tropical ,nici cald nici frig ,verdeatza,munte shi plaja in acelashi loc,mincare afrodisiaca ,munca putzina distractie muulta. monica mami de printz
ok, eu caut pe net bilete, tu asteapta-ne la aeroport Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...