Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea cap3...shi nu numai


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Principe, cum adica mancare afrodisiaca? [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
adica chelnerita are fusta pana la buric si si-a uitat chilotii unde mai pui ca scapa mereu servetul[:D] Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
am venit ,dar cum am vazut ca a fost mare activitate in ristoran ,m-am pus la zi cu birfili. am fost in sat sa vad ce se mai discuta shi la alte coltzuri...nik important . vad ca se discuta de temperaturi. venitzi la mine mai fetelor ...paradis tropical ,nici cald nici frig ,verdeatza,munte shi plaja in acelashi loc,mincare afrodisiaca ,munca putzina distractie muulta. monica mami de printz
Noi nu putem pleca din Europa ca ni-i draaaaga si de abia ce ne-au bagat astia.In UE,vreau sa spun si-i tare biiine,atat de bine ca-mi vine si mie sa-i bag pe ei,dar nu in UE.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Nu merg eu pana la principe.pierd asa o zi dus, o zi intors.principe, muta-te tu mai aproape. maru, si tu la fel. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
mai aproape unde? ca in tara, la catedra, la nervi si stres si parinti care cred ca esti scavul personal, nu ma intorc nici cu pistolul la tampla unde mai pui ca am convins-o pe mama sa vina aici vara viitoare, ca poate ne luam casa pana atunci Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...