Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea cap3...shi nu numai


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
wafe si pancake de la congelator, puse in toaster, inecate in sirop de artar, cine doresteeeeeeeeeeeeee! hai, cine mai doreste? proaspete, abia scoase de la congelator, fumegand din prajitorul de paineeeeeeeeeee? cine mai doreste,, cine mai pofteste????????? Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hei, fac 5 minute pana la mall, si au aia un frigider mare, mare , plin ochi cu wafe si pankakes asta nu-i o problema problema e, si nu dati cu rosii ,ca e un val de canicula care ma zapaceste de cap ieri neata s-a dus sotul la Canadian Tire si a luat o namila de ventilator, de fapt 2, unul peste altul, si am zis ca ma mai racoresc pe naiba, azi noapte n-am inchis un ochi, de parca dormeam pe aeroport dimineata l-a luat in portbagaj, directia Candian Tire si l-a schimbat pe alt tip de ventilator sper sa dorm la noapte si totusi am picioarele inghetate, un ditamai plovarul pe mine la servici [bang] Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Voi tot ce mancati e semipreparat?Iti fac o budinca de clatite cu smantana de [pofta][pofta][pofta]numai ca au 3 mil. de calorii.[:D][:D][:D]
Cui faci, mai precis? Mie de exemplu poti sa-mi faci. Mai am loc. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la servici aerul conditionat isi face datoria cu varf si indesat da, am fost neclara, lipsa de somn isi spune cuvantul acasa, locuim intr-un apartament in care nu avem voie sa punem a/c, e cald, e prea cald da, lasa, imi iau eu casuta mea mai, nu, nu mananc semipreparat decat in cazuri de extrema urgenta, ca acum, cand e f cald, si numai la invartit clatite nu ma vad pedepsita Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...