Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea cap3...shi nu numai


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Adina Iulia
quote:
Originally posted by wonderful
Voi tot ce mancati e semipreparat?Iti fac o budinca de clatite cu smantana de [pofta][pofta][pofta]numai ca au 3 mil. de calorii.[:D][:D][:D]
Cui faci, mai precis? Mie de exemplu poti sa-mi faci. Mai am loc. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Tuturor fetelor dar mai ales tie ca ai nevoie de energie.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
Marule,a venit la voi caldura ,ca la noi e racoare de some zile.La voi cand se considera ca-i canicula?La 28 grade?[:D][:D][:D]
[V] nope, 34 de grade,, iar cu factorul umiditate se simte ca la 40 Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate asa ceva . Va lasa omul o ora si voi va faceti de cap ... am avut de citit de mi s-au lungit ochii ehaaaaa wonderful, budinca din aia vreau si eu ca mai am unde sa bag la scobitoarea de mine ..baga fata de toate .. ca nu se ingrasa. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aici caldura poate f foarte nesuferita din cauza umiditatii, se lipesc hainele de tine, curge apa ieri dimineata erau 17 grade, dar cu humidex erau 23 iti vine sa iti dai jos pielea de pe tine, afara, iar cand intri intr-un magazin, sau te sui in autobuz, iti ingheata sufletul Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-a venit barbatu .. ce era sa fac .. am stat si noi la o discutie mica... mi-a adus inghetata si energizant ... pai nu-i chiar asa adinutzo... acum l-am culcat si vreau sa fug afara sa iau aer ca inebunesc in casa... dar parca e prea racoare .. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...