Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (19)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui albinuta83
Ylari, esti mortala cu vampirii tai![pup]Am eu Grey vol 2 si 3 in format pdf, dar in engleza.Am uitat sa scriu ca ieri a spart si incisivul de sus dreapta gingia :))[biz] mami implinita de [baietel] Samburel
align="right" id="quote2">Moaaaa ce va invidiez dintzosilor!Ce sa fac albinutzo mi se par sexy rau si am nevoie in perioada asta hahahahahaYLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpa si Lucas dragalas. Iti multumesc, Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata neata neata

Of tare rau am mai dormit asta noapte.Ba ma trezeam ca transpiram si ma schimbam,ba scapa pitix suzeta si scartaia,ba ii era foame.Can ma potoleam si eu si pitix incepea tasu sa sforaie.Sincer va zic ca imi venea sa-i crap capul.Azi dimineata am urlat la el ca nu ma puteam,de la 4 eu am atipit asa cate 5 minutele si i-am zis ca pana nu rezolva cu sforaitul nu mai dormim impreuna.Sa doarma pe canapea,nu imi pasa,sunt franta de oboseala si cred ca o sa ajung sa fac crima de om pt un somn ca lumea [bang].

Despre premergator eu nu am.Bine noi nu stam nici macar in fund.Eu il las in pace sa se ridice el cand vrea.Se ridica si sta asa intr-o parte,incearca el sa se aseze in fundulet dar inca nu ii iese.Exerseaza el si va reusi [:)].

 

Roxana, mami fericita de Robert Andrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui roxana_nt
Neata neata neataOf tare rau am mai dormit asta noapte.Ba ma trezeam ca transpiram si ma schimbam,ba scapa pitix suzeta si scartaia,ba ii era foame.Can ma potoleam si eu si pitix incepea tasu sa sforaie.Sincer va zic ca imi venea sa-i crap capulid="red">.Azi dimineata am urlat la el ca nu ma puteam,de la 4 eu am atipit asa cate 5 minutele si i-am zis ca pana nu rezolva cu sforaitul nu mai dormim impreuna.Sa doarma pe canapea,nu imi pasa,sunt franta de oboseala si cred ca o sa ajung sa fac crima de om pt un somn ca lumea [bang].Despre premergator eu nu am.Bine noi nu stam nici macar in fund.Eu il las in pace sa se ridice el cand vrea.Se ridica si sta asa intr-o parte,incearca el sa se aseze in fundulet dar inca nu ii iese.Exerseaza el si va reusi [:)].Roxana, mami fericita de Robert Andrei
align="right" id="quote2">Hahahahaha cunosc sentimentu hahahahaYLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpa si Lucas dragalas. Iti multumesc, Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...