Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

*Cozonacei iubiti de noiembrie-decembrie2008( 1 )*


Recommended Posts

eliza_criid="red"> ai copii minunati si atat de voiosi si calzi. Sa va traiasca si sa va bucurati de ei si sa va aduc amulte fff multe bucurii. Felicitari pentru reusitele profesionale si sa aveti parte de tot ce este bine. Sunt pose reusite pentru ca am vazut o familie fericita si implinita.

 

La cum se prezinta vremea nu este de mirare cu racelile. Sa nu mai aveti parte de ele. Sanatate multa si tu mamico ai mai multa grija de tine ca toti cei dragi depind de tine pentru ca te iubesc f mult. Asa ca trebuie sa te gandesti si la tine mai mult.

 

Pupici dulci pentru minuni si aveti grija de voi dragilor.

 

 

 

 

Monica, mamica fericita de id="purple">id="size2"> Ana id="red"> (15.12.2008)[bis]

[gravi] 21+ [fetita]

 

Printesa dulce

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 332
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

...am intrat special pt. Monicus [olala]

 

Felicitaaaariii Monicus ! Esti o curajoasa [pk] ...poate se ia si la mine (mie curaj imi lipseste ...atat ma tot gandesc ...daca sau nu [:I] )

Sarcina usoara si la termen ! [flo]

Chiar ma bucur pt. voi ! [:)]

 

 

Eli chiar ai slabit mami de 2 copii frumosi ! [flo]

 

Criss mami de [hippi] Paula Sofia DN 18.11.2008

 

PovesteaNasterii

Sofi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti o dulce mami... multumesc frumos pentru tot. Tot curajul acesta ii datorez Anei, care m-a rugat enorm de mult ca vrea o surioara. Am vazut o fetisoara care isi doreste sa aiba pe cineva cu care sa faca multe. Este adorabila fimea... tot timpul ii canta bebitei, ii recita poezii, chiar aseara recita una si ma intreba daca bebitza a auzit si daca mai trebuie sa spuna odata. Este o dulce la cum se comporta, nu ai cum sa ii rezisti, te topesti pe loc. Intr-adevar iti trebuie curaj si faci un asemenea pas nu este o decizie usoara. Poate se prinde si de voi curajul, Noroc, bafta si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca. Ce mai face cozonacica. Mai povesteste-ne despre voi. Superba poza pusa.
Citat:
citat din mesajul lui criss703
...am intrat special pt. Monicus [olala]Felicitaaaariii Monicus ! Esti o curajoasa [pk] ...poate se ia si la mine (mie curaj imi lipseste ...atat ma tot gandesc ...daca sau nu [:I] ) Sarcina usoara si la termen ! [flo]Chiar ma bucur pt. voi ! [:)]
align="right" id="quote2">Monica, mamica fericita de id="purple">id="size2"> Ana id="red"> (15.12.2008)[bis][gravi] 21+ [fetita]Printesa dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mltumesc Monicus [pup]

 

Momentan si Sofi si eu suntem racite ...na' asa-i iarna [bang] ...ca numai primavara nu e !

Asa ca saptamana aceasta sta acasa nu merge la gradi .

In rest ...creste [:D] , in curand ma ajunge [:D] , seamana cu tati !

 

Wow deja 21 saptamani !! [:)] te pup si sarcina usoara ca vad ca ajutor de nadejde ai -Ana ! Bravo ei a fost convingatoare [flo]

 

Criss mami de [hippi] Paula Sofia DN 18.11.2008

 

PovesteaNasterii

Sofi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Monicus! Ma bucur pentru voi toti. Eu sunt convinsa ca va veti descurca bine ca tu imi pari asa o fire calma [flo], Ana o fetita descurcareata

Acum aveti grija ce discutati cu fata cea mare. Ana mea spune ca Elisa e cadoul ei de Craciun [:)], ca ea si-a dorit o surioara si i s-a indeplinit dorinta pentru ca a fost cuminte. Si le intra asa de bine textele acestea in memorie ca greu e sa-i mai convingi ca bineinteles ca si voi v-ati dorit un bb.

Iar Iulia e surpriza de Craciun [:D].

 

Crissid="red">, daca nu e curaj din plin, poate sa fie si intamplarea intamplarilor [8D]. E bine si asa!

 

Mami de A, E si Iid="size1">

 

"Multe bunuri are omul,

Dar virtutea cea mai mare

E sa nu se stie mandru

Cu virtutile ce are"

G.Cosbuc – Puntea lui Rumi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

O, ce veste!~!!!![flo] Felicitari Monicus!!!! iti doresc sarcina usoara in continuare!

Mda, poate se ia si la noi, eu inca sunt in stare de soc dupa nasterea lui Thomas [:D], si timpul trece, tic tac, tic tac.........

 

mami de Thomas

 

Ogni donna ha un paio d’ali chiuse dentro sèid="size1">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otiliav ce fete mari si frumoaseee ! si ce seamana intre ele si tot odata cu tine [olala] ....oricum voi toti sunteti blonzi deci sunteti ''de acolo '' [:D] va incadrati perfect in peisaj !

 

Da si eu ma gandesc ca ''poate se intampla '' ...la fel ca prima data [:D] dar nici nu prea fac nimic in sensul asta [8D]

 

 

Ocean hai ca poate a doua oara e cu noroc si mai usor [pk]

 

Criss mami de [hippi] Paula Sofia DN 18.11.2008

 

PovesteaNasterii

Sofi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa multa si sa va refaceti cat mai repede. Este o printesa frumoasa minunea si sunteti o familie frumoasa. Ana a fost fff convingatoare si nu i-am putut rezista dorintei. Va pupam dulce, dulce.
Citat:
citat din mesajul lui criss703
Mltumesc Monicus [pup]Momentan si Sofi si eu suntem racite ...na' asa-i iarna [bang] ...ca numai primavara nu e ! Asa ca saptamana aceasta sta acasa nu merge la gradi .In rest ...creste [:D] , in curand ma ajunge [:D] , seamana cu tati ! Wow deja 21 saptamani !! [:)] te pup si sarcina usoara ca vad ca ajutor de nadejde ai -Ana ! Bravo ei a fost convingatoare [flo]
align="right" id="quote2">Monica, mamica fericita de id="purple">id="size2"> Ana id="red"> (15.12.2008)[bis][gravi] 21+ [fetita]Printesa dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult mami de trei minuni gingase. FFF frumoasa poza si toate blondute.. esti o dulce mami. Sper din toata inima sa fiae bine. Intr-adevar i-a "scris" mosului de Craciun si cand i-am spus de Craciun ca i s-a indeplinit dorinta, s-a bucurat enorm de tare. Este o printesa deosebita si asa cum ai spus f descureata. Va pupam de aici, unde inca este iarna.. chiar daca ne aflam intr-o luna de primavara.
Citat:
citat din mesajul lui Otiliav
Felicitari Monicus! Ma bucur pentru voi toti. Eu sunt convinsa ca va veti descurca bine ca tu imi pari asa o fire calma [flo], Ana o fetita descurcareata Acum aveti grija ce discutati cu fata cea mare. Ana mea spune ca Elisa e cadoul ei de Craciun [:)], ca ea si-a dorit o surioara si i s-a indeplinit dorinta pentru ca a fost cuminte. Si le intra asa de bine textele acestea in memorie ca greu e sa-i mai convingi ca bineinteles ca si voi v-ati dorit un bb.Iar Iulia e surpriza de Craciun [:D].
align="right" id="quote2">Monica, mamica fericita de id="purple">id="size2"> Ana id="red"> (15.12.2008)[bis][gravi] 21+ [fetita]Printesa dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos mami. Toate in viata trec si raman cele frumoase. Cu gandurile minunate veti ramane. Pupam dulce.
Citat:
citat din mesajul lui oceanborn
Salutare!O, ce veste!~!!!![flo] Felicitari Monicus!!!! iti doresc sarcina usoara in continuare! Mda, poate se ia si la noi, eu inca sunt in stare de soc dupa nasterea lui Thomas [:D], si timpul trece, tic tac, tic tac.........
align="right" id="quote2">Monica, mamica fericita de id="purple">id="size2"> Ana id="red"> (15.12.2008)[bis][gravi] 21+ [fetita]Printesa dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...