Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

*Cozonacei iubiti de noiembrie-decembrie2008( 1 )*


Recommended Posts

buna fetele,

 

 

pupici si salutari si de la noi.

noi am zugravit apartamentul ca nu se mai putea de desenele lui "Antoi si Mimi" :)))

evident minunea a durat fix cateva zile pentru ca apoi am vazut ca anto stergea de zor un perete cand ma uit scrisese tot holul cu creionul de dat in boala rea nu alta, noroc ca ne mai ramasese lavabila si am remediat situatia fara sa stie tati ca se supara rau...

hehe sa ne fi vazut pe toti 4 mesteri mari, calfe si zidari [batcap]

am fost si la strabunica lor a imploinit zilele trecute vreo 86 de anisori si  evident dimia  fost destul de cuminte sa ii faca o diploma pentru cea mai buna strabunica, niste dulci astia mici.

 

ma invrednicesc si incerc sa pun niste pozne.

 

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 332
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am uitat sa va spun ca am tuns-o pe antonia dupa ce am jelit juma' de ora inainte sa o tund si apoi inca cateva ore, evident toata lumea care ma vede cu ei pe strada "oo baieteii lui tanti ce frumosi sunt"  [batcap]

incerc sa pun unele de la serbarea lui dimi (anto cu par) si altele din concediu (fara par)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele,

 

 

pupici si salutari si de la noi.

noi am zugravit apartamentul ca nu se mai putea de desenele lui "Antoi si Mimi" :)))

evident minunea a durat fix cateva zile pentru ca apoi am vazut ca anto stergea de zor un perete cand ma uit scrisese tot holul cu creionul de dat in boala rea nu alta, noroc ca ne mai ramasese lavabila si am remediat situatia fara sa stie tati ca se supara rau...

hehe sa ne fi vazut pe toti 4 mesteri mari, calfe si zidari [batcap]

am fost si la strabunica lor a imploinit zilele trecute vreo 86 de anisori si  evident dimia  fost destul de cuminte sa ii faca o diploma pentru cea mai buna strabunica, niste dulci astia mici.

 

ma invrednicesc si incerc sa pun niste pozne.

 

[flo2]

Plimbaretilor sa va fie de bine intanirea cu strabunica. Multi inainte strabunicii si sa fie sanatoasa si sa ii vada mari pe stranepoti.

 

Superb ca ati renovat casuta.... anto trebuie sa isi spuna si ea parerea pe ceva... asa ca e de inteles. Va pupam... si sa fiti tot asa de voiosi si veseli cum va stim si plini de entuziasm.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va spun ca am tuns-o pe antonia dupa ce am jelit juma' de ora inainte sa o tund si apoi inca cateva ore, evident toata lumea care ma vede cu ei pe strada "oo baieteii lui tanti ce frumosi sunt"  [batcap]

incerc sa pun unele de la serbarea lui dimi (anto cu par) si altele din concediu (fara par)

Pai... este cald.... lasa ca parul creste repede... .. ce haios cu lumea....

Astept poze cu scumpisorii tai. Pupici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

|Ffffff frumoase poze...doi copii minunati si atat de gingasi. Sa va traiasca... si frumoase poze de la serbare... mami arati minunat cu doua minuni... ce mult au crescut.... Anto fetita mare si atat de mult seamana cu tine.... cred ca stii asta..

Ff frumoase si pozele de la mare... ce v-ati distrat... sa va fie de bine relaxarea. O familie superba. Sa fiti tot asa cum zambetul pe buze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...