Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

*Cozonacei iubiti de noiembrie-decembrie2008( 1 )*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 332
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monicus, ce draguta esti cu urarile.

Multumesc.. dar imi sunt atat de dragi si imi place acest forum sa scriu ca nu resist sa nule  urez cozonaceilor la multi ani.

Mai mult imi place aici sa scriu decat pe FB.. nu stiu de ce toata lumea s-a "dus" acolo... imi este drag sa scriu aici.....aici sunt amintirile noastre......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! COZONACEI SI COZONACELE!

SANATATE MULTA, MULTA!

 

 

urez si eu tuturor care si-au serbat zilele de nastere, de nume tot binele din lume.

noi va imbratisam si va spunem ca ne este tare dor de voi da asa un ritm de viata incarcat ca anul acesta nu am avut vreodata.

va imbratisez pe toti si toate fara exceptie si sper ca sunteti bine cu totii.

pupici si de la Dimi si Anto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

LA MULTI ANI! COZONACEI SI COZONACELE!

SANATATE MULTA, MULTA!

 

 

urez si eu tuturor care si-au serbat zilele de nastere, de nume tot binele din lume.

noi va imbratisam si va spunem ca ne este tare dor de voi da asa un ritm de viata incarcat ca anul acesta nu am avut vreodata.

va imbratisez pe toti si toate fara exceptie si sper ca sunteti bine cu totii.

pupici si de la Dimi si Anto

 

si noi te imbratisam cu drag.. pupam minunile frumoase.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cozonacei frumosi

Sonia Alexandra de DiamishaLarisa Elena de Loren@, Bianca Alexandra de CrismargrgAndrei de ZadenMircea Andrei de Naty35

Si sarbatoritilor de astazi 

David de Olivia26, Alexandru Andrei de ihotu72, Patricia Maria de LetyPaty



 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa nu ne uitati

https://plus.google.com/photos/109240321610956285718/albums/5942745752773773777

 

 

sper sa se vada.

 

azi am iesit prin oras sa vedem ce isi doresc copii de mos desi mai este mult pana atunci, insa stiti voi ca dureaza mult  pana ajunge scrisoarea la mos :)). evident si dimi si anto au fost foart entuziasmati si dimi ma intreba insistent "dar cum ajunge la librarie mosu' si de unde stie ce imi place?" un simpatic apoi tot el completeaza "cu sania mami, nu-i asa?" eu mai glumeata "se teleporteaza" dimi "se teleporteaza, vai mamico eu nu pot sa cred una ca asta".

 

sa va mai povestec de la noi. doamna educatoare a lui dimi ne-a relatat faptul ca  dimi are prietena pe domnisoara emelina colega de grupa la gradi, o colega care il sufoca cu toata afectiunea, in fine domnisorul dimi ne-a pus in garda si ne-a zis "mami cand tu si tati o sa fiti batrani o sa mergeti sa stati la tara, iar eu cu emelina o sa stau aici", poftim mai spune ceva.

 

despre anto doamna educatoare imi zice ca e mai mereu strengara ii zice cu afectiune "baietelul' si evident cu latura ei baietoasa place tuturor baieteilor care se "cearca" care sa ii ofere un pupic.

 

evident la cele relatate de doamnele educatoare cu privire la comportamentul juniorilor eu am ramas cam masca si am inteles ca am cam imbatranit [alcool] . eu vroiam sa imi zica cum coloreaza, cum stau, ce fac ei pe latura educativa. cu dimi nu ma pot vaita, dar anto e tare superficiala numai daca faci o fata de om serios se apuca si isi face treaba.

 

eu ma bucur de vacanta scolarilor si pot sa va spun ca ma ocup putin si de casa si de copii ca in rest am impresia numai ca sunt pe alergatura.

 

va pup si astept poze si impresii si de la voi. v-ati prins imi lipsiti! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani David, multa sanatate si multe bucurii!

 

Vai ce delicata e Antonia. O prinde foarte bine tunsoarea [:)]

 

Si mijlocia mea se pare ca are un iubit pe la gradi. Ea care e mutulica de felul ei dar stiti voi vorba aceaa cu "mutul ... pamantul"  [:I]  Ieri cand m-am dus sa o iau pe Iulia era si Elisa la grupa Iulie si dupa ceva vreme a venit si respectivul baiat dupa ea. M-a bufnit rasul, Iulia si ea s-a lua dupa mine, Elisa s-a rusinat nevoie mare, baiatul tot un zambet ca nu intelege romana. Deocamdata [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...