Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Buburuze ian-feb 2011 (2) La multi ani!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 86
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI! Ce ma bucur ca v-am gasit si ca mai putem vorbi... Despre noi, suntem bine sanatosi, eu am inceput serviciu pe 15 decembrie , iar Alexia a ramas cu mama mea Alexia are 13 kg si e o inteligenta, stie povesti, poezii, colinde si uratura[:D] Ma bucur ca nu ati abandonat forumul si poate ne adunam sa mai vorbim Va imbratisez cu drag si pupici la micuti[pup] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de topmodela ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai fetelor, vreau sa incepeti sa scrieti si sa fim multe ca la inceput si cu multe discutii despre copilasii nostri[pup] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de topmodela ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...