Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Frigarui!


Recommended Posts

La porc eu as pune: miez din rosie(partea de coaja pui pe frigaruie),ulei de masline,sare,piper,boia dulce si ceapa rasa prin razatoarea mica La pui : iaurt ,putin ulei,ceapa rasa ,boia dule,sare ,piper [cina2][cheers][disco] "Pastreaza-ti iluziile; dupa ce ti s-au spulberat mai poti sa existi, dar nu sa traiesti" - Mark Twain
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc pentru ajutor si pentru urari! Meniul dorit este pentru colegii sotului. Ei sunt 10, deci ar trebui sa fac minim 20 de "bete". Inca ma mai gandesc la modul de prezentare. Ma puteti ajuta si cu idei de garnitura?[asia] Mami cu [cavaler][url="https://picasaweb.google.com/103562647373785286760/IANUARIE2012?authkey=Gv1sRgCPe5oLq3xuPK6wE"]Andrei Ionut[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ni-na
Daca ai,pune pe frigarui si niste cubulete de ananas ,impreuna cu legumele.E delicios(e un pont de la cineva de pe forum,cu care am devenit prietena in viata reala).
daaa...la carnea de pasare(piept folosesc in general),alaturi de ardei gras rosu!!![pofta] Anca pai depinde ce garnitura vrei:legume -amestec de mazare cu morcov de exemplu alaturi de bagheta prospata cu unt cu usturoi(vezi ca a pus Anda 08 la un topic alaturat retzeta),sau orez cu legume,sau cartofi gratinatzi,sau salata de cartofi sau de paste...depinde ce tip de garnitura se prefera. Eu as face mai multe tipuri d egarnitura,din fiecare cite putzin. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...