Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Planuri de frumusete pe 2013


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu am mereu problema asta cu dat cu crema pe corp , mereu dupa dusi sunt atat de obosita ca zic ca ma dau maine. Dar maine este in ficare zi [bang] [:D] Dar am inceput sa nu ma mai delas ca asa usor usor se aduna si nu este bine . Si am uitat sa mai trec ceva important. Sa scap de burtica nu este ea asa de mare dar se vede[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sfaturi legate de o vopsea de par blond-bej.Poate printre voi este cineva care stie o marca de vopsea care sa aiba nuanta asta.Eu am incercat si m-am vopsit cu cateva nuante , dar am gasit tot feluri de blond, numai un blond cu nuante de bej , neam! [q] Nu vreau sa ma decolorez, sunt deja vopsita blond, dar nu-mi place nuanta pe care o am acum.[q] Deci....cineva....ceva....sfaturi....????[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Sunny71
Vreau si eu sfaturi legate de o vopsea de par blond-bej.Poate printre voi este cineva care stie o marca de vopsea care sa aiba nuanta asta.Eu am incercat si m-am vopsit cu cateva nuante , dar am gasit tot feluri de blond, numai un blond cu nuante de bej , neam! [q] Nu vreau sa ma decolorez, sunt deja vopsita blond, dar nu-mi place nuanta pe care o am acum.[q] Deci....cineva....ceva....sfaturi....????[:)]
Poti sa te uiti si peste nuantele de la Garnier ( au blond-bej): http://www.garnier.ro/_ro/_ro/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS%5EPRD_HAIRCOLOR%5ECOLOR_SENSATION%5ECOLOR_SENSATION_DISCOVER&prdcode=P59205&varcode=3600541136489&back=1 http://www.garnier.ro/_ro/_ro/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^COLOR_NATURALS^COLOR_NATURALS_DISCOVER&back=1 http://www.garnier.ro/_ro/_ro/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^100_COLOR^100_COLOR_DISCOVER&back=1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu pentru anul asta in categoria plan pentru frumusete mi-am propus asa : - sa slabesc cel putin 10 kg [asia] - sa ma apuc de facut sport adica sa merg la sala de cel putin trei ori pe saptamana ..... m-am simtit excelent cand am mers [:I] - sa merg cu bicicleta mult mai mult decat anul trecut pentru a-mi recapata tonusul [:D] - sa mananc suta la suta sanatos si sa nu ma mai tenteze deloc dulciurile si ingrasatoarele [:D] .... am inceput prin a merge de la lucru spre casa pe jos ... e cam o ora de mers [asia][pk] ..... offff, anul asta o sa schimb prefixul, peste doua luni o sa fac 40 ani ..... simt ca ma apuca depresia cand ma gandesc [q] imi doresc sa depasesc cu bine perioada ... am cazut parca in butoiul cu melancolie din cauza asta [bang] andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...