Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!


Recommended Posts

neatza si de la mine![pup]

 

eu astazi sunt in utima zi din cele 10 de utrogestan. deci 3 zile pana la testare!![pk]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza si o [cafea] aromata. Va tin pumnii cu testarile. Eu nu am reusit sa imi fac analizele ieri si a ramas pe luni.

 


Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto

mamica de ingeras Eva 38+ s[ruga]

"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)id="Arial">id="size2">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Cand sa fie?Ancuta, in curand mamica!
align="right" id="quote2">pe 15!!!![pk][pk][pk][pk][pk]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Facem galerie aici in cor, ca se anunta 2 teste pozitive in aceeasi zi.

Hai fetelor la cat mai multe liniute duble.

Eu am facut o gafa, am facut ciorba de burta, buna fara nici un fel de gust, dar mie nu imi place, o fac pentu sot si fratele meu cand vine pe la mine si de gura lor am pus si eu zeama din aia simpla si am mancat vreo jumatate de castron, acum imi sta in gat si mie rau de nu mai pot numai la gandul ca am mancat, cred ca nu mai dureaza mult si dau la rate.

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite

Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele , multumesc pentru atentia voastra [flo]

 

Vin cu o intrebare urgenta pentru mine : ergometul si maleatul de ergometrina sunt unul si acelasi lucru ?

Pe net am gasit 2 prospecte diferite si doar la ergomet scria ca se ia si pe cale orala !

Iar la mine in oras nu am gasit decat maleat si ni s-a spus ca nu exista ergomet !

Va rog, daca puteti, sa ma ajutati !

Merci d'avance!

 

Mami de Andrei (6,2 ani) , de ingeras Elena (22s- 19.05.2012) si de ingeras Bobita (9s-10.01.2013-arefam, aspenter si femibion1)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui caresse
Dragele mele , multumesc pentru atentia voastra [flo]Vin cu o intrebare urgenta pentru mine : ergometul si maleatul de ergometrina sunt unul si acelasi lucru ? Pe net am gasit 2 prospecte diferite si doar la ergomet scria ca se ia si pe cale orala !Iar la mine in oras nu am gasit decat maleat si ni s-a spus ca nu exista ergomet !Va rog, daca puteti, sa ma ajutati !Merci d'avance!Mami de Andrei (6,2 ani) , de ingeras Elena (22s- 19.05.2012) si de ingeras Bobita (9s-10.01.2013-arefam, aspenter si femibion1)
align="right" id="quote2">Eu am gasit ca ergometul contine ergometrina maleat, iar pe site-ul ginecolog.ro scrie ca este un antihemoragic: ERGOMET (MALEAT DE ERGOMETRINA). Cred ca e acelasi lucru.
Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimotomamica de ingeras Eva 38+ s[ruga]"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)id="Arial">id="size2">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...