Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!


Recommended Posts

neata, ankcta vin si eu la o [cafea] [:)]

kmy mai poti spera..poate e faza aia de insemnare..care eu am avuto la prima sarcina,nu-ti pierde speranta.

ankcta poate este un bebe cine stie :) Eu azi dim am fost sa-mi fac analiza beta hcg ptr k numai am rabdare cateva zile :) sper sa fie cu ochisori si sa nu ma fi dereglat.. Astazi in jur de ora 6 voi primi rezultatul, va voi tine la curent. [pup] la toate fetele

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] la [cafea]!!!!

 

macara asha sa stau si eu cateva mom relax!

 

apropo, nici azi nici un semn de cm, parac si spooting-ul e pe duca![bang][bang][bang][bang][bang][bang]

oare sa ma apuc sa beau un paha de vin rosu?[alcool][alcool][alcool][alcool]poate vin uratii mai usor???

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Neata.Nu am mai intrat de mult pe aici,dar am vazut aceasta oferta si stiu ca se dau bani multi pe analize ,asa ca am zis sa va dau link poate aveti nevoie.[pup]http://www.funkybiz.ro/offer.php?a_aid=conectoF&a_cid=11111111&offer_id=4282anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!
align="right" id="quote2">multumim mult!!!![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata,

vin si eu la o cafea .

kmy pana nu vezi rosu mai e speranta, tin pumnii[pk]

 

angi facem galerie [pk] te asteptam cu beta mare [olala]

 

-------------------------------------------------------------

In 2013 imi doresc o pereche de gemeni sanatosi.Doamne ajuta!

mami de Dienutza 5 ani

si mami de ingeras Razvan-Mihai (29.09.2012)-cezariana la 35+ saptamani id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am facut un test duminica , in z31( cu test poz de ov in z18) si era ffff Clar , negativ!!![bang][bang][bang][bang][bang]

 

si maine am si programare la dentist ca sa-mi scot aseaua de minte!!!![bang][bang][bang][bang]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu, una, sincer nu mai cred in vreo minune luna asta, ma dispera doar gandul k se dregelaza de tot cm-ul!!!atata tot!!!

 

 

hai cu beta grasa angyid="red">!!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si o [cafea]

Kmi vorba valicutzei pana nu vezi rosu fara[alcool] ca cine stie. II id="pink">liniute poate chiar sunt, dar is prea timide, e prea dimineata penru ele.

 


Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto

mamica de ingeras Eva 38+ s[ruga]

"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)id="Arial">id="size2">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata.

Ankuta si kmy imi pare rau de spoting si teste negative, poate bebeii sunt rusinosi si nu vor sa se arate inca.

Kmy stii parerea mea, oricum tu te stii cu un deficit de progesteron de la sarcina trecuta asa ca ai mare grija acum, incearca sa iei legatura cu un doctor sa faci niste analize si poate cu o doza mai mare de proge dupa ovulatie se reuseste si implantarea.

Iarina parca tu intrebai de doctori din Iasi, eu am fost la o super doctorita Socolov Demetra dar din pacate pentru mine distanta pana la Iasi este mare, eu avand si problemele cu batrana nu am mai putut continua sa merg la ea, dar e profesionista si nu e scump deloc, chiar mi s-a parut foarte acceptabil, eu aici platesc tot control, recontrol dupa tratament tot platesc la ea nu era asa, mergeai odata plateai a 2 oara nu mai dadeai nimic si are cea mai buna aparatura din zona Moldovei, am inteles ca ea si sotul ei sunt renumiti pentru morfologii si tot ce tine de eco, eu cu ea am facut laparo, toate analizele de la a la z si am descoperit ce am.

Emilia tu ce faci, ai mai fost la Fundeni?

Oare ce am mai citit ca nu mai stiu.

Dar sa stiti ca nu uit sa va dau niste pupici de molipsire

[pup][pup][pup][pup]

A Angy hai cu o veste buna de la beta.

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite

Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, sunt si eu pe aici,va citesc, dar n-am noutati. Ma lupt si eu si sotul cu o raceala care nu mai vrea sa treaca. Azi sunt Z11, nu am facut niciun fel de test ca oricum nu ne arde de prestat. Mi-e ca luna asta e iarasi pierduta[q]. decembrie a fost la fel... ma lupt totusi sa raman[asia]

 

Caresse [grup][pup], imi pare tare rau pentru problemele prin care treci. iti doresc multa, multa putere sa treci peste suferinta asta si sa o poti lua de la capat cu forte noi si poate data viitoare va fi perfect pana la capat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...