Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!


Recommended Posts

buna!!tocmai ce m-am intors de la dentist!!!am scapat de maseaua de minte!!![pk][pk][pk][pk][pk]

 

deci nu-mi ramane decat sa aseptam zilele de dupa menstra sa ne apucam de [sex] [:I]!!!

 

 

 

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

In cazul in care nu ati vazut subiectul,va invitam sa donati viata alturi de noi .Miercuri 23 ianuarie 2013 va asteptam la centrul de Transfuzii din Bucuresti.

Aici este subiectul http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176383&whichpage=5

 

Multumesc[pup]

 

anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
buna!!tocmai ce m-am intors de la dentist!!!am scapat de maseaua de minte!!![pk][pk][pk][pk][pk]deci nu-mi ramane decat sa aseptam zilele de dupa menstra sa ne apucam de [sex] [:I]!!!kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
align="right" id="quote2">super kmy, acum puteti sta linistiti .multa bafta luna asta[pk] si urmati retetele de succes ale proaspetelor mamici, un pahar cu vin, pressed si relaxare totala.[olala]-------------------------------------------------------------In 2013 imi doresc o pereche de gemeni sanatosi.Doamne ajuta!mami de Dienutza 5 anisi mami de ingeras Razvan-Mihai (29.09.2012)-cezariana la 35+ saptamani id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vin avem din productie proprie, cu gelul stau relax k eu si asha is prea "umeda"[bang]!!!!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite link-ul:

 

http://www.babystart.ro/preseedw.html

 

 

este vb despre preseed!multe il recomnanda!!!![pk]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
uite link-ul:http://www.babystart.ro/preseedw.htmleste vb despre preseedid="red">!multe il recomnanda!!!![pk]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
align="right" id="quote2">De cine e produs si ce contine? Ca pe site nu sunt multe detalii despre produs ori daca e "sa intre in contact intim cu mine" [:D] as vrea sa stiu ce contine. Ce s-a intamplat cu banalul durex? Recomandarile medicale pentru reluarea vietii sexuale dupa nastere sunt sa fie implicat si un lubrefiant pe baza de apa. Mie mi-a intarziat CM sper sa nu am surprize. [bang]Cel putin nu asa de repede.
Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimotomamica de ingeras Eva 38+ s[ruga]"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)id="Arial">id="size2">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Misto, habar nu aveam de site-ul asta.. Merci mult de tot. [pup]

Iarina cik lubrifiantii de pe piata contin nu stiu ce substante care in contact cu sperma ar putea sa-i "ucida" :) De aceea cik nici saliva nu este indicata daca cumva te simti mai uscata.. Acum nu stiu care o fi adevaru dar merita incercat acest lubrifiant special ptr cele care au probleme cu uscarea "dansei" :) [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am inteles de la fete ca acest librifiant se"transforma" intyr-un fel de dop dupa raport si asha musafirii raman inauntru mai mult timp facilitand astfel fecundarea

 

 

sa ma corecteze cine l-a fol daca vb prostii!!!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] Atunci eu cel putin ma simt in siguranta pt ca am folosit din cel care ii ucide pe gigei. Mai tarziu e interesant lubrefiantul acesta daca actioneaza pe post de dop. Fetelor sotii tre` sa fie veseli ca e durex sa preseed importanta actiunea.

 


Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto

mamica de ingeras Eva 38+ s[ruga]

"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)id="Arial">id="size2">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...