Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august (19)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ioana3110
Roxy, mai pui inca o data link-ul cu colacul de BB? merci anticipat. vreau sa-i comand si eu. Mami de Ana Ecaterina cu ajutorul lui dr Peter Kovacs, Budapesta, FIV 2 PAI 4G/5G homozigot, FXIII heterozigot, Tiroidita hashimoto
iote si link-ul: http://www.dalvia.ro/www-dalvia-ro/eshop/5-1-Gonflabile/0/5/48-Colac-de-gat-pentru-bebelusi si Anto a avut mucus in scaun cd era mai mik, dar s-a reglat cu protectis si ceai de musetel Roxy mami fericita de Antonia [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

roxy, merci mult de raspunsuri. mi-am amintit ce am vrut sa mai intreb... michelle, e buna homeopata ta? imi spui si mie datele ei? sau daca mai au fetele recomandari pentru dr homeopat, va rog mult. Vreau sa merg sa-i vada scaunul fetei. Io nu stiu,,, mie mi se pare ca e scaun normal de copil alaptat la san. Mama zice ca are totusi cam mult mucus si ca nu ar trebui sa aiba deloc... Mami de Ana Ecaterina cu ajutorul lui dr Peter Kovacs, Budapesta, FIV 2 PAI 4G/5G homozigot, FXIII heterozigot, Tiroidita hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, eu sunt multumita de ea, doar ca eu sunt din Iasi. ************************* Mami [mamica] de [url="http://www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png"]Bianca Maria[/url] (04.08.2010) si [url="http://www.pregnancy-duedate.com/tickers/82hpv757d0kzi4t9.png"]Clara Ioana[/url] (30.07.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Balanta - eu scaunul acela il folosesc la Bianca si deci, fara pernuta. Pernuta nu am folosit-o nici la ea, ca deja avea 11 luni cand am luat scaunul. Pt Clara folosesc scoica pana spre un an, iar apoi ii va reveni ei scaunul Biancai, iar eu tb sa caut unul pt urmatorul nivel. ************************* Mami [mamica] de [url="http://www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png"]Bianca Maria[/url] (04.08.2010) si [url="http://www.pregnancy-duedate.com/tickers/82hpv757d0kzi4t9.png"]Clara Ioana[/url] (30.07.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine, ca Nectarel e acasa cu soacra.M-a apucat o lene de nu va pot spune. IOANA,poate o suni pe profa ca ea te cunoaste si ii spui de problema Anei. Noi avem tot scoica de la carut. O sa ne orientam si noi la un scaun, dar, sa vad ce model luati voi. ROXY, si eu vreau sa ne intalnim. FLEUR, sunt convinsa ca-ti este foarte greu sa-l duci pe Eric la cresa, mai ales ca ai stat numai cu el.Ma gandesc, ca daca-l duci treptat o sa se obisnuiasca atat tu, cat si el.Zic si eu sa te incurajez.[pup] Ada ,mama de Nectarel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

avand in vdr k pitik doarme inca (doarme de la 13.30 [nani]) mai bantui pe aici [:D] am facut si treaba [pk] am spalat vasele, am terminat de strans/calcat rufele [pk] fleur - te cred k iti e tare greu, dar sper sa treceti cu bine de experienta de azi [pup] te asteptam cu impresii! eu ma gandesc cu groaza la mom cd va treb sa ma intorc la serv si voi sta atatea ore departe de pitik [q] o las cu tatal meu deci nu am griji in privinta bonei, dar o sa-mi fie greu sa stau fara ea...oricum voi reveni cu program de 6 ore pana face ea 2 ani si n-am de gand sa ma intorc mai dvrm de 11 luni ale ei...nici n-am cum k pe 1 iunie plecam in vacanta in spania [pk][pk][pk] si ne intoarcem pe 18, iar pe 20 iun merg la serv. deja am intrat in fibrilatie cu vacanta, am gasit bilete de avion (cam scumpe [bang]), mai avem doar sa le cumparam, cautam de zor vile de inchiriat [8D] abia astept!!!! ali, pe unde umbli fato? la mine ninge cu soare [alcool] carmen - cum e bona? s-a mai dat pe brazda? iuli - ce face mihaitza? bea - welcome back! [pup] Roxy mami fericita de Antonia [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy, si cu luna aia in care tre sa stea tatal, cum ies calculele pt a lua si stimulentul de insertie? Cum veti face? Cum reusesti sa mergi cu program de 6 ore pana la 2 ani, te intelegi cu ei? Eu stiam ca legea permite pana face copilul 1 an. S-a mai schimbat ceva? Ana, mama lui Vladimir (9.07.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat scurt sa dam si noi o felie de tort de la Onuta, sa uram la multi ani celorlalte piersicute cu numele Ion sau Ioana! Am pus si noi poze pe piccasa si pe fk. Azi am vb la tel asa ca nu am citit nimic, sper sa recuperez ca iar ati fost vorbarete? Pup[pup] Mamica Oanei Maria (27 iulie 2012) FIV1 - Budapesta Peter Kovacs
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand am depus dosarul la primarie pentru indeminizatie mi s-a spus ca inca nu stiu cum se pune in practica luna aceea in care trebuie sa stea tatal. Voi stiti mai multe, s-a mai schimbat legea intr-un fel? Daca ma intorc mai repede de 2 ani am dreptul sa stau doar 6 ore si primesc stimulentul sau am inteles eu gresit? Ce iarasi nu prea inteleg este ce ar trebui sa fac daca nu vreau ca tatal sa beneficieze de respectiva luna? Pur si simplu ma intorc mai repede cu o luna? Trebuie sa mai investighez[bang] Mamica Aurorei - 20.08.2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola Azi nu am baut cafea... [s] LMA tuturor Celor care isi serbeaza azi numele si bebeilor ce implinesc lunite!! Inca nu am terminat despachetatul si mai avem de adus de dincolo o gramada , Copiii vin sambata Safe feeder am luat de la sensiblu cu 10 lei, bb l-a acceptat Lorena f bun tortul, ms[:)] Ada capul sus ca esti singura care munceste pe aici cu norma intreaga[pup] Roxi super plan de vacanta!![olala] B bine ai revenit Michelle esti cam scumpa la vdr[pup] Vera cum e la Sinaia? Ina. Ai luat morcovi bio pana la urma? Ile , mami de V[bicla] , A [cavaler] si I [zana] ,
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...