Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de septembrie-octombrie 2012(9)


Recommended Posts

Citat:
Atunci cred eu ca ar fi fost corect sa spui: e vorba de o mama cu doi copii...etc. Si apoi sa continui cu parerea ta.
Citat:
Si nu e la primul copil...si pe cea mare o mai atinge din cand in cand cu duhul blandetii.
Daca ai vreo problema cu limba romana ...nu mi te adresa mie...eu am primit o zmeura pt gramatica...sau cel putin m-am simtit cu musca pe caciula [:D] Iar contextul in care o mama povesteste unui grup de tinere mamici despre cum isi abuzeaza copiii ca si cum ar fi cel mai normal lucru din lume mi se pare la fel de aiurea atunci ca si acum daca tot vrei sa rascolim kk...draga Adriana. Pt mine e un subiect inchis. Am spus ce am avut de spus si gata. Nu stau sa dau explicatii nimanui ca si eu tot 2 copii am, si apropiati ca varsta si uite ca nu trebuie sa urlu ca isterica la ei si nici sa-i ciomagesc ci doar sa le acord un pic de atentie. Pt ca in fond asta e tot ce isi doreste un copil de la parintii lui. Mami de: baietel [copil] & fetita [bb] O palma nu inseamna educatie! O palma inseamna abuz si violenta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu avea nici o legatura cu gramatica. Spuneam doar ca atunci cand s-a vorbit despre context, trebuia sa spui care era acesta, respectiv: o mama cu doi copii alaptati, etc. Nu m-as lega de greseli de gramatica pe care probabil multe le facem ...

Atat...

 

Adriana, mamica a doua minuni - Daria Maria - 2.04.2008 si Vlad - 20.09.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ooo, ce topic dragut, cel cu zmeura... ia sa citesc si eu. [aerob]

 

Iris a inceput sa sara somnicul de dupa-amiaza. Fura cate o ora, apoi sta treaza 1-2 ore, mai fura jumatate de ora si gata, e seara. Inainte dormea de la 2 la 6, timp in care faceam si eu una-alta prin casa [bang]

 

Mami de dragonita Iris !id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
ooo, ce topic dragut, cel cu zmeura... ia sa citesc si eu. [aerob]Iris a inceput sa sara somnicul de dupa-amiaza. Fura cate o ora, apoi sta treaza 1-2 ore, mai fura jumatate de ora si gata, e seara. Inainte dormea de la 2 la 6, timp in care faceam si eu una-alta prin casa [bang]Mami de dragonita Iris !id="red">
align="right" id="quote2">Bob eu zic sa nu citesti ca se leaga de inca vreo alte doua trei topicuri si ajungi sa pierzi o saptamana citind [:D]Somn de la 2 la 6??? Si o mai lasi si singura cateodata din cate imi amintesc????? Ma gandesc sa te reclam la Protectia Copilului....Adriana, mamica a doua minuni - Daria Maria - 2.04.2008 si Vlad - 20.09.2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, pai cam asa. Cand doarme, fug la bucatarie, fac mancare, fac curat, spal rufe sau stau la pc cu spatele la ea. Cand face pipi/caca pe hainute/husa de schimbat, din "scroafa mica" n-o scot. Ea e, fii-mea, scrofita universului. [porc] Dau si in scris asta, ca sa ai dovada cand ma reclami...sau mai bine merg cu tine [:-)))]

 

Oi fi eu de toate, da' mironosita nu-s. Am copil, nu sfintele moaste [:-)))]

 

Mami de dragonita Iris !id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Kytana
Ah ce v-as pupa pe toate! Cat de dragi imi sunteti [olala]
Pinga [mamica] cu [bebic]Pingu mic Lucaid="orange"> - 12.10.2012id="size2">
-= Love life, live love =-id="teal">
id="left">id="right">
align="right" id="quote2">Si ce te retine? Pupa-ne!!!! Si eu pe tine [pup]vezi ca incercand sa-ti raspund am vazut ca tu ai in plus o casuta. Invidioasa cum sunt am intrat sa vad ce-i cu ea. Si am descoperit ca e pagina ta ... unde inca astepti un bobocel pe 4 octombrie. [:D]Adriana, mamica a doua minuni - Daria Maria - 2.04.2008 si Vlad - 20.09.2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...