Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa facem haz de necaz


Recommended Posts

quote:
Originally posted by wonderful
Noroc ca n-ai cautat Waterloo unde a fost batut Napoleon.Radem noi dar adevarul e ca orice lucru greutz la tine in tara devine f. greu cand te afli la altii.Eu nu stiu daca m-as putea adapta in alta tara.Ce job ai acolo,e frumos,interesant?
orasul Waterloo e lipit de Kitchener, care sunt lipite de Cambridge. totul depinde de cum abordezi o situaatie. daca privesti cu optimism, daca dupa cate o patanie, faci haz de necaz, ai sanse sa nu clachezi nervos Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by maru
da, stiam asta, iti dai seama ca aici mare parte din nume sunt imprumutate din Europa. Copilul unor prieteni de-ai nostri il intreaba pe tata f serios: si a venit Napoleon tocmai aici sa se bata? Doamne'ajuta!
Duuulce.Eu am intalnit adulti cu pretentii spunand niste tampenii care te blocau.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey, voi nu sunteti zdravene!! Am ras de am pocnit pe la cusaturi, se uita astia capiati la mine! Probabil isi inchipuie ca am inebunit (e cu 2 n??) Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

episodul nr? am uitat asa ca am sa scriu episodul urmator: cam odata pe luna, vinerea hasbandul nu lucreaza, si atunci iau masina la servici. Parchez intr-o parcare la care platesti aceeasi suma indiferent cat stai, o ora, o zi. Pozitionez masina langa stalpul care papa banii, bag dolarii, se ridica bariera, si gata, am reusit fara sa zgarii masina, fara sa lovesc oglinda. Ce mama masii, sofez de peste 15 ani, dar de... La sf programului, supriza, tichet de amenda pe parbriz! Ce Doamne iarta-ma am putu gresi? Inghit nemultumirea, plec injurand in romaneste cat pot de tare, si ce daca, astia zic ca fredonez ceva, si las ca luni ma duc la astia la parcare si le fac un scandal mostru, romanesc, sa vada ei ce n-au vazut! In fiecare zi la pranz, impreuna cu o colega, ne facem miscarea de pranz: power walking. II zic lui Jacqueline, azi facem un stop la Parking ca uite ce am patit. Nu e fair, cum adica sa primesc bilet, eu am platit, ce isi imagineaza ca mi-am luat masina in brate si am trecut-o peste bariere...si da-i tot asa pana ajungem la cladirea cu pricina. Ma ambalasem serios, eram gata sa le frig o sapuneala...mama mama! Intru, astept la rand politicos, imi vine randul si: am gasit asta pe parbriz vineri dupa amiaza P: ati parcat in lotul A? eu: da P: ne cerem scuze, am instalat un alt sistem acolo, ari fi trebuit sa asteptati sa va dea si un tichet dupa ce ati platit Eu: pai sigur ca am platit P(taindu-mi vorba): repet, ne cerem scuze, dati-mi tichetul, s-a rezolvat, inca o data ne cerem scuze, vom instala un afis acolo cu notificatia sa asteptati un pic pentru tichet dupa ce platiti. am plecat...ce sa faci? n-am putu expune nici unul din argumentele certei bine pregatite! J abia se abtinea sa nu rada...ajungem la birou si incepe sa povesteasca> Mariana atata s-a pregatit pentru cearta cu astia de la parcare si aia nimic, i-au cerut scuze, i-au anulat tichetul, iar ea ramasese cu gura deschisa, rosie acu de furie ca n-are cu cine sa se certe! Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by andrath
Bey, voi nu sunteti zdravene!! Am ras de am pocnit pe la cusaturi, se uita astia capiati la mine! Probabil isi inchipuie ca am inebunit (e cu 2 n??) Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Da e cu' nn'.Ai mei s-au obisnuit sa ma vada/auda razand ca lola nebuna.In definitiv,daca tot ne-am gasit 'nebunele' ce strica sa te mai si simti bine.Poti sa ni te alaturi.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aminteste-ti cum e cand te ambalezi pentru o cearta. cum iti cauti argumentele d-apoi cand trebuie sa o faci in alta limba decat cea natala, recte in engleza, atentie la gramatica, la exprimare, al tot! ce mai, treaba serioasa! si apoi fiersesem de ciuda un weekend intreg din cauza amenzii, pe care cred ca s-a inteles ca n-am platit-o, acu sa scape cu scuze, ne pare rau, va multumim? Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maru
aminteste-ti cum e cand te ambalezi pentru o cearta. cum iti cauti argumentele d-apoi cand trebuie sa o faci in alta limba decat cea natala, recte in engleza, atentie la gramatica, la exprimare, al tot! ce mai, treaba serioasa! si apoi fiersesem de ciuda un weekend intreg din cauza amenzii, pe care cred ca s-a inteles ca n-am platit-o, acu sa scape cu scuze, ne pare rau, va multumim? Doamne'ajuta! E nashpa rau de tot.Ai in minte numai cuvinte dure,taioase,si pana la urma te alegi cu un fas(partz).[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...