Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa facem haz de necaz


Recommended Posts

material am inca pentru mai multe episoade decat Tanar si nelinistit ( care aici e cu vreo 2000 de apisoade mai inainte si sunt distrusa, nu mai stiu care cu cine, pe cine si.. asa mai departe) dar ma retrag pentru o vreme, caci se pare ca am acaparat subiectul, si nu mai are loc nimeni de mine acu o sa ma relaxez in scaunul meu de la birou si o sa astept sa cetesc ceva haios,... nu-i bai, ca daca pe aici nu apare ceva, oricand pot citi miraje, sanse, si toate celelalte subiecte intinse pe zeci de pagini Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Era mai rau daca trebuia sa-ti ceri tu scuze [:D] Ma duc sa culc plodu' si revin... Thanks pt invitatie! Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by andrath
Era mai rau daca trebuia sa-ti ceri tu scuze [:D] Ma duc sa culc plodu' si revin... Thanks pt invitatie! Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
nu, e Canada totusi... si iti dai seama ca mi-ar fi dat munitie pentru cearta Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maru
material am inca pentru mai multe episoade decat Tanar si nelinistit ( care aici e cu vreo 2000 de apisoade mai inainte si sunt distrusa, nu mai stiu care cu cine, pe cine si.. asa mai departe) dar ma retrag pentru o vreme, caci se pare ca am acaparat subiectul, si nu mai are loc nimeni de mine acu o sa ma relaxez in scaunul meu de la birou si o sa astept sa cetesc ceva haios,... nu-i bai, ca daca pe aici nu apare ceva, oricand pot citi miraje, sanse, si toate celelalte subiecte intinse pe zeci de pagini Doamne'ajuta!
daca tot stai degeaba,mai rezolva ceva cu inselatii/amantii.Fa un fel de "Cheaters" pe forum.Vezi de impaca-i,gasesta solutii nu de alta dar mi s-a acrit de sub. asta.Tot ce vreau e o f.f. mica pauza.[bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maru
quote:
Originally posted by andrath
Era mai rau daca trebuia sa-ti ceri tu scuze [:D] Ma duc sa culc plodu' si revin... Thanks pt invitatie! Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
nu, e Canada totusi... si iti dai seama ca mi-ar fi dat munitie pentru cearta Doamne'ajuta!
Mie imi spui?![:-)))][:-)))][:-)))]Chiar,cam ce fire au dincolo de politete?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by maru
quote:
Originally posted by andrath
Era mai rau daca trebuia sa-ti ceri tu scuze [:D] Ma duc sa culc plodu' si revin... Thanks pt invitatie! Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
nu, e Canada totusi... si iti dai seama ca mi-ar fi dat munitie pentru cearta Doamne'ajuta!
Mie imi spui?![:-)))][:-)))][:-)))]Chiar,cam ce fire au dincolo de politete?
ca sa fac o comparatie, sunt ca ardelenii, f calmi (grabeste-te incet) politetea e la canadieni in codul genetic inscrisa, sunt invatati de mici sa fie politicosi, sa fie toleranti Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa ma laud...io's politicoasa pana la prostie...azi veni la mine la usa vecinu de dedesubt, adicalea de la etajul inferior ca sa reclame ca o deranjeaza pe nevasta-sa ca fii-miu alearga prin casa. Ca sa "show you the big picture" fii-miu are 1 an si 8 luni aproape, iar dragutul de vecin a mai venit o data la usa cand am avut noi o problema cu o teava in bucatarie care curgea, atunci a luat contact cu barbati-miu care nu s-a pus la mintea lui, si-a cerut scuze si asta a fost! Deci, vorba studentului, vecinu' tinu sa-mi atraga atentia pe un ton suficient ca fii-miu alearga prin casa. Io am luat-o drept gluma, si m-a bufnit rasu'. Vecinu': " Dumneavoastra ca mama ar trebui sa luati masuri..." Nu-mi venea sa cred ce auzeam! Si totusi:" Pai, are 1 an si 8 luni, nu prea percuteaza la ordine. O sa incerc sa-l mai domolesc dar.." " Doamna, daca nu faceti nimic, ma vad nevoit sa fac reclamatie la politie pentru tulburarea linistii..." Am ramas tablou! Am spus: "Da, domnule!" si am inchis usa. Inca ma rad singura in casa ca proasta de ideea aluia. Mare-i gradina lui Dumnezeu! Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mare netot!In locul tau il incurajam sa se duca la politie,ca sa vezi ce face!Si ia vezi de-l potoleste pe cel mic!Spune-i ca poate face numai 10 pasi/zi ca-l tulbura pe idiot si sa vezi cum te asculta.[:D][:D][:D] Eu l-as fi intrebat"ce preferi,gulie,pasii celui mic sau o teava de apa fiarta sparta?"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok, ai dreptate, are 1 ani si 8 luni, si nu poti, oricat ai incerca sa il faci sa stea locului atunci trebuie sa faci ceva: sa pui mocheta mai groasa, covoare sa il scoti in parc si sa il alergi pana pica de oboseala si nu mai are chef de zbantza in casa sa ii spui ca un joc sa mearga ca pisica sa nu il lasi sa topaie de pe masa, de pe pat jos pe podea nu ma intelege gresit, saracu copil nu are nici o vina, are energie, sa il tie Doamne Doamne sanatos sa mai toace nervii la vecinu dar nici vecinu nu are nici o treaba eu stiu, is patita, fostii mei vecini aveau 3 copii, facuti unu dupa altul, si mama ce ma mai topaiau. Am urcat si l-am rugat sa le gaseasca o activitate extra, sa le consume enrgia. Am specificat ca inteleg ca nu am cum sa cer liniste deplina. Vecinu a decis ca copiii lui sa faca muzica, si asa a inceput un alt chin de cativa ani, caci unu canta la vioara, unu la pian si cel de al treilea a incercat vioara, violoncelul si clarinetul. Imagineaza-ti ce suferinta cand exersau. Totul s-a platit in cativa ani, cand aveam acasa concertele mele privata de pian, de vioara si de clarinet, in sufragerie, cu cafeaua, si copiii vecinului de deasupra exersand.... unei prietene de ale mele i s-a cerut sa se mute de catre asociatia de locatari pentru ca baietelul exagera cu alergatul prin casa Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...