Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa facem haz de necaz


Recommended Posts

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by belutza
vai da ce v ati ascuns voi doua aici ... mai bine vb dincolo belutza
De nebune!Ce altceva pot spune.Ne-am mutat de la cafea aici ca-i mai racoare si ne tinem unele de altele ca oile lu'Becali.[:D][:D][:D] Adevarul e ca eu chiar invitam oamenii sa se mai relaxeze.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va povestesc eu prima terminasem liceul pedagogic, pe vremea lu rapossatu si nainte de inceperea scolii se face o adunare cu toti noii absolventi proaspeti veniti la catedra si cunosc un tip, f destept, prof de fizica, fizic nu prea, inalt, un pric prea durduliu, da ma rog, sa zicem ca nu cadeam pe spate, da nici nu mi-era rusine cu el si iesim in oras, ne plimbam ...toata conversatia se invarte in jurul fizicii, of course, si a muzici folk, Alifantis in special pe care il cunoscuse, si al carui discipol, admirator fusese pe toata durata studentiei tre sa entionez ca ambele subiecte sunt pentru mine total neapetisante, nu stiu nimic de fizica, iar Alifantis nu e chiar preferatul meu dar am fost politicoasa, l-am ascultat vorbind,, gandind ca daca schimb subiectul spre muzica clasica si matematica, punctele mele tari, am sa vrobesc singura si de ce sa ma obosesc? o fi fost din cauza sucului pe care l-am tot baut, sau a inghetatei, dar am inceput sa am nevoie disperata la toaleta am incercat sa fac niste sugestii ca as intra intr-un restaurant, remember, era pe vremea cealalta, si na, o dra nu intra neinsotita intr-un restaurant dar partenerul meu tocmai incepuse sa imi povesteasca o problema de fizica cu un urs ce cade intr-o groapa, si daca se stie adancimea gropii si viteza cu care a cazut ursul, ce culoare are ursul nostru eu eram distrusa, pur si simplu incepusem sa picur, credeam ca explodez drumul spre casa trecea pe langa blocul colegei mele de banca, (de care mi-e tare dor) din liceu. Am tisnit-o pe scari in sus, am ciocanit ca disperata la usa, mi-a deschis bunica, am navalit peste ea, direct in baie toata familia colegei mele la usa baii: ce am patit? le povestesc, dupa ce ma usurez, ei au ras de am crezut ca or sa pocneasca cobor, in fata blocului ma astepta dezorietntat bietul prof, care nu era din oras, ci stit si voi cum erau repartitiile pe vremea lui ceasca (eu avusesem medie mare si prinsesem unul din cele 3 posturi din oras) ei, acu putea sa imi povesteasca toate problemele din lume, ca eu nu mai "aveam nisci o problema" ne-am mai intalnit de cateva ori, apoi fiecare si-a vazut de drumul lui, eu vroiam sa copilaresc, sa ma distrez, el vroia famile, brrrrrrrr dupa ani de zile, imi vine sa rad, cu toate ca pe undeva memoria durerii exista si rasul meu e oleaca stramb Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ras de chiar ca m-am picurat.Eu eram studenta si m-au invitat prietenii la o petrecere(ei stateau intr-un camin cu muncitori ca nu mai erau locuri libere la studenti).Ma pune[drac]si am mancat fasole,dar eram ok pe moment.Dupa vreo cateva ore simteam cum tot cresc pana m-am facut[grasa]Ma tot foiam dar nici o ameliorare.Pana la urma ma duc la baia comuna,ca simteam ca explodez.Si ce credeti?Vine unul din baieti sa-mi tina de 6 la usa ca sa nu intre vreun muncitor.Imi venea sa plang dar sa si rad.Numai imi venea ca eu nu mai aveam curajul sa fac nici un gest de frica sa nu [consti]pe mine.Toti se mirau ca nu mai dansez,nu mai rad>De unde sa stie ei ce framintari erau in burta mea.A trebuit sa plec ca nu se mai putea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...