Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa facem haz de necaz


Recommended Posts

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns
sa va povestesc si eu una.... eram acum vreo doi ani parca cu al meu ...era dupa-amiaza ,vara... si ne-am dus in portul tomis sa ne plimbam .. acolo se strang toti constantenii cu masini seara , nebunii , invarteli , liniutze .. indragostitii la fel , in port pe diguri... si ne-am dus si noi sa ne plimbam ... la un moment dat ne oprim pe o piatra pe un dig sa stam jos... ne asezam , eu scot cheile din buzunar ca sa nu-mi cada printre stanci direct in apa...si stateam eu cu cheile in mana si cu mana respectiva rezemata de piciorul iubitului meu ... stateam , stateam ... cheia ii intra in picior , in piele . eu n aveam nici un stres . el se uita la mine schimbat la fatza , eu nimic ... iar se uita la mine ... ma lasa , ma lasa ... pana explodeaza ... i-am facut gaura in picior saracutu de el ... si eu stateam asa de relaxata .. la care el imi zice " as mai fi rezistat sa nu te deranjez , dar cat ??? te am lasat , te am lasat , dar pana cand ???" am ras de n-am mai putut ... si acum cand ne aducem aminte radem de ne stricam .. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

well, eu am avut destule momente de genul asta... doua mai importante au fost la nunta: In primul rind, ginerica cel falnic a intzepenit intr-o pozitie bizara, gen cuier, exact in noaptea dinaintea nuntii. A facut o miscare greshita si nu-stiu cum si-a trezit spondiloza+ hernia de disc din adormire. Asa ca juma de noapte am analizat optiunile cu neamurile: sa il amplasam la vedere si sa defileze puhoiu' de invitati prin fatza lui cu paharu' de sampanie, iar el sa stea demn pe loc si sa dea din cap, sau sa il ascundem dupa vreun coltz pe post de cuier, in caz ca intreaba cineva de el? Pina la urma ambele variante aveam dezavantaje majore, asa ca am purces, ne-am unit fortele, si l-am deztepenit cit de cit. A urmat momentul de glorie nr. 2, in care trebuia sa valsam. Si cum a inceput vesel valsul miresei, am realizat subit ce am uitat: sa exersam. Stiam ca am omis ceva, printre invitatii, baloane, rochite si alte floricele: am uitat cu desavirsire ca trebe sa dansam. Si nu ne potriveam la pasi de nici un fel! 200 de oameni se uitau fix la noi, ridicati in picioare. Eu il priveam stupefiata, el pe mine la fel... apoi ne-am transformat treptat in doua curci plouate, urmand o scena in care el alerga dupa mine si eu incercam sa-i explic "pssst, lasa-ma, ca nu ma descurc!!". Pina la urma, de disperare, i-a venit o idee mareata, m-a prins din zborul spre usha si m-a luat pe sus. Noroc cu rochia mea lunga cu trena. Singurul meu stress era sa nu-mi cada pantofii, sa strice efectul artistic (ar fi cazut cam de sus) in rest am zburat fericita. Ba chiar am primit felicitari pentru regie, cica a iesit frumos intro-ul,au fost impresionati. Nu stiu ei ce impresionati am fost noi, de fapt...[bang] Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...